Michał Szpak wykonał poruszającą wersję utworu "Halo Wodospad" w towarzystwie Konin Gospel Choir [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Szpak wykonał poruszającą wersję utworu „Halo Wodospad” w towarzystwie Konin Gospel Choir [WIDEO]

Michał Szpak wykonał poruszającą wersję utworu „Halo Wodospad” w towarzystwie Konin Gospel Choir [WIDEO]

Utwór „Halo Wodospad” zapowiada nowy album Michała, który ukaże się jeszcze w tym roku. Artysta wykonał go podczas „Earth Festival” w miniony weekend.

Zwieńczeniem 5. jubileuszowej edycji festiwalu w Uniejowie był koncert „Gwiazdy dla Czystej Polski”. Na scenie wystąpili znani z zaangażowania w działania na rzecz ochrony środowiska artyści: Andrzej Piaseczny, Julia Wieniawa, Sebastian Karpiel-Bułecka, Doda, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, Sebastian Riedel, Ania Rusowicz, Pectus i Konin Gospel Choir. Na scenie towarzyszyła im Grott Orkiestra oraz prowadzące: Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka.

Michał Szpak od dawna zapowiadał swój mocny powrót. Po bardzo długim czasie nieobecności zaprezentował utwór „Halo Wodospad”, który jak sam mówi, jest bezczelną modlitwą wypełniona miłością, wdzięcznością oraz brakiem pokory. Mogliśmy go usłyszeć podczas „Earth Festival”. Michałowi na scenie towarzyszył chór Konin Gospel Choir.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Polecamy również: