Mila Kunis i Ashton Kutcher nie zostawią dzieciom ani grosza
Strona Główna > Mila Kunis i Ashton Kutcher przekażą majątek na cele charytatywne, zamiast zostawiać go dzieciom

Mila Kunis i Ashton Kutcher przekażą majątek na cele charytatywne, zamiast zostawiać go dzieciom

Mila Kunis i Ashton Kutcher, którzy w sumie są warci około 275 milionów dolarów, oświadczyli, że nie planują zostawiać swoim dzieciom żadnych pieniędzy. Para ma dwoje dzieci – 6-letnią córkę Wyatt Isabelle i 4-letniego syna Dimitri Portwooda – i według Kunis i Kutchera, chcą, aby ich dzieci były samodzielne i nauczyły się zarabiać własne pieniądze.

Ashton Kutcher i Mila Kunis zarobili miliony dolarów jako dwie z największych gwiazd filmowych w Hollywood. Zgadnijcie, kto jednak nie otrzyma z tego ani grosza? Tak, ich dzieci. Według Kutchera, para nie będzie zostawiać ani grosza swojej 6-letniej córce Wyatt ani 4-letniemu synowi Dimitriemu.

Kutcher pojawił się jako gość w podcaście „Armchair Expert” Daxa Sheparda niedawno i powiedział, że on i Kunis nie mają planów przekazania swojego majątku dzieciom. Zamiast tego, chcą zostawić go ludziom, którzy faktycznie potrzebują wsparcia.

Mila Kunis i Ashton Kutcher – skazani na miłość?

Prawie po 15 latach po tym, jak zagrali parę w kultowym serialu „Różowe lata 70.”, Mila Kunis i Ashton Kutcher zaczęli spotykać się w prawdziwym życiu. W 2012 roku para rozpoczęła swój związek, a w 2015 roku wzięli ślub, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Hollywood. Od tamtej pory są razem i zostali rodzicami dwójki dzieci. Para dzieli obowiązki rodzicielskie, co tylko umocniło ich związek i zbliżyło ich do siebie jeszcze bardziej.

Mila Kunis i Ashton Kutcher na pomoc Ukrainie

Mila Kunis, a właściwie Milena Kunis. Amerykańska aktorka filmowa i telewizyjna. Popularność zdobyła rolą Jacky w serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” Urodziła się w Czerniowcach w Ukrainie. W wieku 8 lat wyemigrowała wraz z rodziną do Los Angeles.

Gwiazda w kwietniu 2022 roku wraz z mężem Ashtonem Kutcherem zorganizowali zbiórkę pieniędzy na pomoc Ukrainie i osobom, które uciekają przed wojną. Ich celem jest zebranie 30 milionów dolarów. Zaledwie 5 dni od startu zbiórki udało się im zgromadzić już ponad 19 milionów dolarów!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *