Norbi i K.A.S.A. - Królowie dyskotek szokują nowym utworem
Strona Główna > Norbi i K.A.S.A. znowu razem! Królowie dyskotek szokują nowym utworem

Norbi i K.A.S.A. znowu razem! Królowie dyskotek szokują nowym utworem

Norbi, znany z przeboju „Kobiety są gorące”, oraz Krzysztof „K.A.S.A” Kasowski, autor m.in. „Maczo”, po długim czasie postanowili ponownie połączyć siły i nagrali utwór o nazwie „Tak było i jest”. W ten sposób obaj wokaliści, którzy często bywają myleni ze sobą, świętują 25. rocznicę powstania utworu „Kobiety są gorące”.

Norbi i K.A.S.A. to dwaj weterani polskiej sceny muzycznej, którzy przez wiele lat kreowali styl muzyki tanecznej i dyskotekowej. Ich przeboje, takie jak „Kobiety są gorące” czy „Maczo”, przetrwały próbę czasu i do dzisiaj są często słuchane przez fanów imprez i klubowych klimatów.

Teraz po wielu latach Norbi i K.A.S.A. zdecydowali się połączyć siły i nagrać razem nowy utwór „Tak Było i Jest”, który niesie bardzo głębokie przesłanie o tym, że przeszłość zawsze będzie z nami obecna.

Norbi i K.A.S.A. – „Tak Było i Jest”. Zobacz teledysk

Po ośmiu latach nasz wesoły duet powraca by (z lekkim opóźnieniem) celebrować 25 lecie piosenki Kobiety są (aha aha) Gorące.

– czytamy w opisie teledysku.

Przebój „Kobiety są gorące” ma już 25 lat!

Największym przebojem Norbiego jest utwór „Kobiety są gorące”, który został wydany w 1997 roku. Poza tym wokalista ma również w swoim dorobku wiele duetów z takimi artystami jak Natalia Kukulsk, Krzysztof Krawczyk, zespołem Weekend oraz Pawłem Stasiakiem.

Polski przebój „Kobiety są gorące” to nie tylko kawałek muzyki, ale prawdziwy symbol epoki! Każdy, kto był w liceum w latach 90., pamięta jak na dyskotekach,robiło się gorąco przy dźwiękach tej piosenki.

Zresztą, nawet dzisiaj, gdy Norbi zaczyna śpiewać „Ko-o-o-o-biety są gorące”, cała sala od razu zaczyna się trząść, a tłum zaczyna kręcić w rytm muzyki. Nie wiadomo, co w tym kawałku jest takiego magicznego – może refren, może beat, a może po prostu to, że wszyscy mamy w sercu odrobinę polskiego „disco polo”.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *