Muniek Staszczyk pokazał żonę na Instagramie. "Święta kobieta" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Muniek Staszczyk pokazał żonę na Instagramie. „Święta kobieta”

Muniek Staszczyk pokazał żonę na Instagramie. „Święta kobieta”

Muniek Staszczyk pochwalił się na Instagramie fotografią, na której pozuje wraz z żoną. – Moja najukochańsza Marta! Jak Ona ze mną wytrzymuje 34 lata? Święta Kobieta – napisał artysta.

Muniek Staszczyk poślubił Martę w 1989 roku. Para jest w związku od 1985. Mają dwójkę dzieci: syna Jana (ur. 1990) i córkę Marię (ur. 1993).

Staszczyk najwyraźniej cały czas jest bardzo szczęśliwy u boku żony – na Instagramie opublikował pełne czułości zdjęcie i sentymentalne wyznanie.

Czytaj też: Doda i Justyna Steczkowska wspólnie na TikToku. „Na maksa to czuję”!

Muniek Staszczyk o polityce

Niedawno głośno było o wypowiedzi Muńka Staszczyka na temat polityki. W rozmowie z Interią lider zespołu T.Love wyznał, że nie podobają mu się rządy PiS-u, ale jednocześnie jest rozczarowany opozycją.

Ja bym nie chciał, żeby PiS wygrało, bo trzecia kadencja mogłaby doprowadzić do jakiejś totalnej pychy, ale jak PiS przegra, to co dalej? Kto weźmie ten kraj w swoje ręce i w jakim kierunku to pójdzie? Narrację PiS-u znam i ona mi nie odpowiada. Zawsze patrzę w sposób środkowy i nie mówię, że wszystko PiS zrobił źle, ale trzecia kadencja to nie powinna się zdarzyć, chociaż wszystko w takim kierunku zmierza – mówił Muniek Staszczyk w rozmowie z Interią.

Zapytany o to, na kogo by zagłosował, lider T.Love nie udzielił konkretnej odpowiedzi. – Na pewno pójdę na wybory, bo zawsze chodzę, ale to jest za poważna sprawa, żeby teraz tak ci pyknąć, bo ja potrzebuję zawsze namysłu, pewnej analizy. Jak przyjdzie bliżej tej daty, to wspólnie z żoną się zastanowimy – stwierdził.

Może Cię zainteresować:

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *