Na to zdecydowali się Robert i Monika Janowscy. Inne pary pójdą w ich ślady? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Na to zdecydowali się Robert i Monika Janowscy. Inne pary pójdą w ich ślady?

Na to zdecydowali się Robert i Monika Janowscy. Inne pary pójdą w ich ślady?

Robert Janowski ma za sobą kilka nieudanych związków. Mimo że kompozytor długo szukał szczęścia, ostatecznie udało mu się spotkać „tą jedyną” w osobie Moniki Janowskiej. Teraz para ogłosiła, że zdecydowała się na bardzo romantyczny krok. Coraz więcej osób będzie szło w ich ślady?

Robert Janowski jest jednym z najbardziej charyzmatycznych prezenterów telewizyjnych w Polsce. Przez lata prowadził kultowy program „Jaka to melodia?”, a dziś pełni rolę jurora produkcji „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Nie bez powodu to właśnie Robert Janowski jest tak chętnie zapraszany do programów muzycznych. To nie tylko prezenter telewizyjny, lecz także kompozytor, aktor, poeta, piosenkarz... A to nie koniec listy. W skrócie — Janowski to współczesny artysta renesansu.

Zobacz także: Cała Polska pokochała go za rolę Maćka z „Klanu”. Tak dziś wygląda Piotr Swend

Kim jest Monika Janowska?

Monika Janowska — wcześniej Głodek — dzieli z mężem miłość do sztuki, ponieważ jest, według ustaleń portalu NaTemat, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Ma na koncie także pracę za granicą. Mimo że Janowska regularnie publikuje w mediach społecznościowych swoje zdjęcia oraz przemyślenia, jednocześnie stara się nie zdradzać zbyt wiele prywatnych informacji na temat codzienności z Robertem Janowskim.

Zobacz także: Halina Frąckowiak odznaczona. Ogromne wyróżnienie dla artystki

To zrobili Robert i Monika Janowscy. Co za romantyzm!

Robert i Monika Janowscy wzięli ślub 14 września 2013, więc w tym roku obchodzili 10. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Zakochani postanowili uczcić okrągłą rocznicę ślubu w szczególny sposób. Robert i Monika Janowscy postanowili, że odnowią przysięgę małżeńską. Co ciekawe — jak podaje portal Plotek — para obiecała sobie urządzać taką romantyczną ceremonię co pięć lat.

Planujemy odnowić przysięgę małżeńską i, mówiąc żartobliwie, myśmy się „odnawiali” zanim to jeszcze było modne. Niedawno czytałam, że wszyscy się „odnawiają”, a my zrobiliśmy to już pięć lat temu — śmiała się Monika Janowska w wywiadzie dla Plejady.

Zobacz także: Grzegorz Markowski na muzycznej emeryturze. Piosenkarz pozuje z Krzysztofem Ibiszem