Najbardziej absurdalne zachcianki gwiazd w historii muzyki! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Najbardziej absurdalne zachcianki gwiazd w historii muzyki!

Najbardziej absurdalne zachcianki gwiazd w historii muzyki!

Każdy z nas ma czasem jakieś zachcianki. Celebryci mają dokładnie tak samo, jednak niektórzy z nich wpadają na niezwykle oryginalne pomysły. Oto kilka najbardziej dziwacznych z nich.

Beyonce i tytanowe słomki za 900 dolarów

Niektóre z jej próśb miały rzeczywiście racjonalne powody, jednak inne trudno byłoby logicznie usprawiedliwić. Przykładem mogą być tytanowe słomki za 9000 dolarów czy czerwone rolki papieru toaletowego.

KEVIN WINTER/AFP/East News

Białe garderoby Jennifer Lopez

W każdym miejscu, w którym występuje Jennifer Lopez musi być całkowicie biała garderoba. Nawet jeśli gwiazda potrzebuje jej tylko na jeden wieczór, meble, zasłonki, dywany, kwiaty muszą być idealnie białe.

FABIO FERRARI/LAPRESSE/EAST NEWS

Osobny pokój na peruki Cher

Cher zawsze prosi o dwa oddzielne pokoje poza swoją garderobą. Jeden dla swojego prywatnego lekarza, a drugi dla swoich peruk. O ile pierwsza prośba nie powinna budzić żadnych kontrowersji, to już specjalne pomieszczenie dla ponad 20 peruk może dziwić.

YouTube

Jay-Z i masło orzechowe

W czasie jednej trasy poprosił o siedem garderób. Oprócz tego nie miał większych specyficznych potrzeb, z wyjątkiem kilku słoików masła orzechowego i dżemu truskawkowego. Musiały być dobrej jakości, pewnie po to by jeść wysokiej klasy kanapki.

YouTube

Britney Spears i zdjęcie Diany

Był czas, kiedy Britney Spears w swojej garderobie musiała mieć podpisane zdjęcie księżnej Diany. Podobno miało jej ono pomagać przed występami. Jak mówiła gwiazda, Diana była dla niej prawdziwą inspiracją, autorytetem.

Album Online/East News

Wyprasowane dywany w pokoju Kanye’ego Westa

Po co komu wyprasowany dywan? Jak twierdzi Kanye West taki niewyprasowany mógłby być niewygodny do chodzenia boso. Poza tym piosenkarz zawsze musi mieć ręczniki Versace, a jego pracownicy muszą chodzić w ubraniach w 100% bawełnianych.

YouTube

Prince i nowy dom

Był tak bogaty, że mógł pozwolić sobie na wiele. Nie tylko prosił zawsze o nowe meble zapakowane w folie do swoich garderób. Jego jedną z największych zachcianek była budowa zupełnie nowego domu z pięcioma sypialniami niedaleko miejsca, w którym miał zagrać zaledwie kilka koncertów.

YouTube

Komentarze

11 odpowiedzi na „Najbardziej absurdalne zachcianki gwiazd w historii muzyki!”

  1. […] Chainsmokers, Sokół czy Rudimental. Podczas koncertu w Parku Śląskim zostanie zarejestrowany teledysk do utworu. W klipie zostaną także użyte relacje video z mediów społecznościowych – każdy […]

  2. […] Najbardziej absurdalne zachcianki gwiazd w historii muzyki! […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *