Wednesday, Wielka Woda: Najlepszy serial 2022 roku według słuchaczy Radia Złote Przeboje. Wednesday sezon 2. kiedy premiera? Wyniki głosowania
Strona Główna > Najlepszy serial 2022 roku według słuchaczy Radia Złote Przeboje [WYNIKI GŁOSOWANIA]

Najlepszy serial 2022 roku według słuchaczy Radia Złote Przeboje [WYNIKI GŁOSOWANIA]

Zakończyło się głosowanie na najlepszy serial 2022 roku. Walka była zacięta. Zobaczcie, które produkcje znalazły się na podium!

Rok 2022 roku był wypełniony świetnymi serialami. Zwycięzca w naszym głosowaniu mógł być tylko jeden. Zacięta walka toczyła się do samego końca między serialami „Wednesday”, „Wielka woda” i „Stranger things”. Zobaczcie, jak prezentują się ostateczne wyniki i który serial króluje na pierwszym miejscu!

5. miejsce (5.79%) – „Ród smoka”

Opis: Serial opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

Gdzie obejrzeć? HBO MAX.

4. miejsce (6.98%) – „Biały lotos”

Opis: Dwie pary przeżywają niezręczne sytuacje, a włosko-amerykańska rodzina zmaga się z rzucającym się w oczy problemem. Natomiast Tanya przybywa do ośrodka ze swoją nową asystentką. Tanya zatrudnia Grega, aby pomógł jej przeżyć idealny dzień na Sycylii.

Gdzie obejrzeć? HBO MAX.

3. miejsce (7.84%) – „Stranger Things”

Opis: W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

Gdzie obejrzeć? Netflix.

2. miejsce (23.17%) – „Wielka woda”

Opis: Wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze, na czele z aspirującym urzędnikiem Jakubem Marczakiem (Tomasz Schuchardt), ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer (Agnieszka Żulewska), aby za wszelką cenę uratować miasto

Gdzie obejrzeć? Netflix.

1. miejsce (24,87%) – „Wednesday” Netflix

Opis: Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Gdzie obejrzeć? Netflix.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *