"Renfield": Nicolas Cage jako Dracula rozbawi nas do łez
Strona Główna > Nicolas Cage jako Drakula rozbawi nas do łez! Zobacz zwiastun filmu

Nicolas Cage jako Drakula rozbawi nas do łez! Zobacz zwiastun filmu

Nicolas Cage w roli wampira! Reżyser Chris McKay promuje swój nadchodzący film „Renfield”, który określa jako bezpośrednią kontynuację filmu „Dracula” z 1992 roku. Do sieci tarfił oficjalny zwiastun.

Reżyser „Renfield” Chris McKay potwierdził w rozmowie z portalem Collider, że film jest bezpośrednim sequelem „Drakuli” z 1931 roku. Wcześniej ta informacja była trzymana w tajemnicy, ale McKay sugerował, że było to częścią ich strategii marketingowej.

Nicolas Cage to znakomity aktor, który ma tyle samo fanów co hejterów. Jak odnalazł się w roli hrabiego Drakuli? O tym przekonamy się już niebawem.

„Renfield”: Zobacz oficjalny zwiastun filmu

„Renfield”: Fabuła

„Renfield” to nowoczesna adaptacja klasycznej historii. Film przedstawia postać wiernego sługi Drakuli – Renfielda, granej przez Nicholasa Hoult’a, oraz samego Drakulę, którego wciela się zdobywca Oscara, Nicolas Cage. Renfield jest zmuszony do wykonywania poleceń swojego pana bezwzględnie i bezrefleksyjnie.

Niezależnie od tego, jak bardzo czuje się upokorzony. Po wielu latach niewoli, Renfield otrzymuje szansę na nowe życie i próbuje odnaleźć się w świecie poza służbą dla Księcia Ciemności.

„Renfield”: Data premiery

„Renfield” to film, którego budżet wynosi prawie 90 mln dolarów, a premiera ma odbyć się 14 kwietnia 2023 roku. Analitycy rynku kinowego w Stanach prognozują, że film odniesie sukces, co tłumaczą przede wszystkim dużą popularnością materiałów promocyjnych w internecie.

Zobacz także: Niskobudżetowe filmy, które stały się hitami!

Premierowy zwiastun filmu obejrzało blisko 50 mln osób na YouTube, co jest najlepszym wynikiem w tym roku. Ostatnim kinowym przebojem Nicolasa Cage’a był „Skarb narodów: Księga tajemnic” z 2007 roku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *