Włącz radio

Niecodzienna wizyta w salonie Nergala. Muzyk rozpływa się nad gościem

MS
2 min. czytania
09.09.2023 15:10
Zareaguj Reakcja

Adam Darski, czyli Nergal, prowadzi barber shop. Ostatnio złożył mu wizytę niecodzienny gość. Muzyk pochwalił się, że w jego salonie zjawił się Aleksander Kwaśniewski. Nie był w stanie ukryć zachwytów nad byłym prezydentem.

|
fot. Nergal rozpływa się nad gościem swojego salonu, VIPHOTO/EAST NEWS

Nergal znany jest przede wszystkim z występów w zespole Behemoth. Wraz z nimi nagrał 11 albumów studyjnych, które przyniosły mu popularność nie tylko w Polsce, lecz także na świecie. Wraz z popularnością przyszły też dobre zarobki. Dlatego muzyk postanowił zainwestować w biznes i otworzyć barber shop.

Zobacz także:  Jego głos docenili jurorzy programu X Factor. Gienek Loska miał niezwykły talent

Nergal prowadzi własny salon

Nergal otworzył własny salon fryzjerski w Warszawie już prawie dziesięć lat temu. Należy do miejsc z wyższej półki. Przychodzi się tam bowiem nie tylko po to, by odświeżyć wygląd, lecz także by doświadczyć chwili relaksu. Można otrzymać również fachowe porady dotyczące dbania o zarost czy doboru kosmetyków.

Barber shop, czyli golibroda, to miejsce, w którym mężczyzna ma znaleźć przestrzeń dla siebie, poczuć się dobrze, zrelaksować, napić dobrej kawy - mówił Nergal podczas otwarcia.

W salonie Nergal gości osoby z różnych środowisk. Pojawiają się tam zwyczajni klienci, chcący zadbać o wygląd i spędzić dobry czas. Jednak równie chętnie zaglądają tam polskie gwiazdy i inne znane postaci.

Zobacz także:  Maryla Rodowicz miała podglądacza! „Kobiety, noście sukienki”

Wyjątkowy gość w salonie

Ostatnio Nergal pochwalił się w mediach społecznościowych wizytą niecodziennego gościa. Do jego barber shopu zawitał Aleksander Kwaśniewski. Niestety, muzyka akurat nie było na miejscu. Mimo to, nie był w stanie ukryć zachwytów. Podzielił się mnóstwem ciepłych słów na nagraniu, które umieścił na swoim profilu na Instagramie.

Nergal przyznał, że darzy wielkim szacunkiem zarówno Aleksandra Kwaśniewskiego, jak i jego żonę - Jolantę. Wręcz rozpływa się nad byłym prezydentem. Jest zdania, że właśnie tak powinien wyglądać mężczyzna, który jest w jego wieku.

Ja bardzo szanuję prezydenta byłego i jego małżonkę, którą kiedyś miałem zaszczyt poznać i porozmawiać. Niestety, jedyne, co widziałem, to fantastyczne zdjęcia przed i po, bo on naprawdę wygląda świetnie. Po prostu tak powinien wyglądać facet w wieku... 60 lat? Nie wiem, ile ma lat, ale wygląda po prostu zaje***cie i to jest super - mówi wokalista Behemotha na nagraniu.

Trzeba przyznać, że wizyta takiej postaci może zrobić niemałą reklamę. Nergal zapewne musiał być zaszczycony możliwością goszczenia kogoś takiego kalibru. Na koniec zdradził nawet, jakim napojem uraczył się w salonie były prezydent. Okazuje się, że wypił: “Wodę. Czystą wodę niegazowaną”.

Zobacz także:  Patricia Kazadi o swoich doświadczeniach. „Chcę jeszcze żyć pełnią życia” [TYLKO U NAS]

[instagram]