Niewiarygodne, co pokazali! Historyczny moment w słynnym show
Strona Główna > Niewiarygodne, co pokazali! Historyczny moment w słynnym show

Niewiarygodne, co pokazali! Historyczny moment w słynnym show

Ten moment przejdzie do historii programów rozrywkowych! Niewiarygodne, co na scenie „Canada’s Got Talent” zaprezentowali uczestnicy show. Wszyscy jurorzy i prowadząca wcisnęli „złoty przycisk”!

To wideo po prostu trzeba zobaczyć! Uczestnicy „Canada’s Got Talent”, czyli kanadyjskiej wersji programu „Mam talent!” zachwycili jurorów, prowadzących i publiczność oglądającą ich pokaz. Ich występ wywołał ogromne emocje, dlatego zespół od razu otrzymał „złoty przycisk”.

Zobacz także: Akustyczna wersja „Solo” podbija internet. Lepsza niż oryginał?

Wszystko podczas przesłuchań do 3. edycji „Mam talent!” w Kanadzie. Grupa, o której mowa nazywa się The Cast. Jest to zespół taneczny z Lévis w Quebecu. Co zaprezentowali na scenie?

Historyczny moment w kanadyjskim „Mam talent!”

Członkowie The Cast tańczą ze sobą od dekady. Nie da się ukryć, że znają się od podszewki i traktują jak rodzinę. To nie tylko mordercze treningi, ale też dobre relacje między nimi sprawiły, że ich występ okazał się tak angażujący.

Zobacz także: Ten występ wzrusza do łez! Mają tylko 12 lat

Tancerze wyszli na scenę w strojach staruszków. Mieli siwe włosy, stylowe stroje, a do tego… laski! – Ich celem jest wspólny taniec jako rodzina, dopóki nie będą starzy i siwi! – czytamy w opisie wideo na YouTube. To właśnie stąd pomysł na taką charakteryzację.

Howie Mandel, Lilly Singh, Trish Stratus i Kardinal Offishall to jurorzy „Canada’s Got Talent”. Po zachwycającym występie poprosili na scenę prowadzącą show, Lindsay Ell. Wszyscy razem nacisnęli „złoty przycisk”. To historyczny moment w programie. Jeszcze nigdy, jury nie było tak zgodne. Mają rację?

Wideo z występu The Cast można zobaczyć poniżej. Jak wam się podoba?

Zobacz także: Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Program „Mam talent!” w Polsce

„Mam talent!” to jeden z najsłynniejszych programów rozrywkowych na świecie. Brytyjski format doczekał się wielu odpowiedników. Największą sławę zdobyła edycja amerykańska, a także kanadyjska.

W Polsce emitowany jest na antenie TVN od 2008 roku. W jury początkowo zasiadał Kuba Wojewódzki, Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska. Następnie dziennikarza zmienił Robert Kozyra, później Agustin Egurrola, a obecnie Jan Kliment.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *