Niewiarygodne, co spotkało Shakirę! Cały świat o tym huczy. Co tam robił rywal Pique?! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Niewiarygodne, co spotkało Shakirę! Cały świat o tym huczy. Co tam robił rywal Pique?!

Niewiarygodne, co spotkało Shakirę! Cały świat o tym huczy. Co tam robił rywal Pique?!

Piosenka ośmieszająca Gerarda Pique błyskawicznie podbiła światowe listy przebojów. Kolumbijska piosenkarka po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Nie do wiary, kto pojawił się na gali!

Shakira może pochwalić się kolejnym zdumiewającym sukcesem. Kolumbijska piosenkarka znana z takich przebojów jak „Whenever, Wherever ”, „Hips Don’t Lie” czy „Waka Waka (This Time for Africa)” wylansowała kolejny światowy hit. W ramach Latin Grammy Awards 2023 została wyróżniona statuetką za najlepszą latynoską piosenkę. Z całą pewnością byłemu partnerowi gwiazdy nie spodobał się fakt, że nagrodę wręczył jego największy konkurent.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

 Zobacz także: Justyna Steczkowska zalała się łzami. Wszystko przez pytanie Lanberry 

Hit Shakiry

Obecnie przebój, który możemy znaleźć na platformie YouTube pod nazwą „BZRP Music Sessions #53” osiągnął zawrotną liczbę wyświetleń, a mianowicie Internauci wysłuchali singla aż 646 milionów razy. Tym samym Shakira wraz z argentyńskim DJ-em Bizarrapem pobili rekord popularności latynoskich piosenek. Przypomnijmy, że piosenka nie bez powodu cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.

Nawet nie wiem co się z Tobą stało. Jesteś tak dziwny, że nawet Cię nie rozpoznaje. Jestem warta dwóch 22-latek. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio – śpiewa Shakira w ostatnim największym hicie.

Piosenka wyraźnie nawiązuje do rozpadu wieloletniego związku piosenkarki z Gerardem Pique, byłym piłkarzem FC Barcelony. Kolumbijska gwiazda przełożyła bolesne doświadczenia na muzykę. Piosenka jest pełna aluzji do prywatnego życia pary. Shakira między innymi wspomina ściganie przez hiszpańską skarbówkę, czy nawiązuje do młodej kochanki byłego partnera, Clary.

Posłuchajcie sami!

Zobacz także: Robert Pattinson ma wyjątkowe hobby. Czym zaskoczył fanów? 

Latin Grammy Awards 2023

Nie mogło być inaczej! Podczas uroczystej gali Latin Grammy Awards 2023 wyróżniono… Shakirę. Statuetkę za najlepszą latynoską piosenkę wręczył Sergio Ramos, gwiazdor klubu Sevilla FC Sergio Ramos. Co ciekawe, piłkarz z głównej reprezentacji Hiszpanii był swego czasu uznawany za największego rywala Gerarda Pique. Wszystko to sprawia, że wydarzenia nabrały symbolicznego sensu.

Co za wspaniała noc. Dziękuję Latin Grammy i Sevilla” – napisała piosenkarka na swoim profilu społecznościowym. Dumna ze swojego sukcesu nagrodę zadedykowała synom, Milanowi oraz Sashy. Podczas ceremonii wręczenia nagród nie wspomniała o ojcu swoich dzieci, który stał się główną inspiracją utworu. Wyprodukowana piosenka z biegiem czasu stała się również hymnem wzmacniającym pozycję kobiet.

Zobacz także: Dominik Dudek rozbił bank Świętego Mikołaja. Wydał dwie piosenki świąteczne! 

Lubisz muzykę Shakiry?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Edyta Bartosiewicz o utworze „OCNŚ”: „Sama zostałam w pewnym sensie wybudzona”