Odmłodzona Madonna wykonała własną wersję słynnego tańca Wednesday! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Odmłodzona Madonna wykonała własną wersję słynnego tańca Wednesday! [WIDEO]

Odmłodzona Madonna wykonała własną wersję słynnego tańca Wednesday! [WIDEO]

Z lekkim opóźnieniem, ale królowa popu również postanowiła zatańczyć do viralowego tańca Wednesday. Zrobiła to jednak po swojemu!

Viralowy taniec z pierwszego sezonu w „Wednesday” został opracowany przez aktorkę Jennę Ortegę, która grała tytułową postać, i szybko przejął TikTok i większość innych platform mediów społecznościowych. Naśladowali go już wszyscy od Dody, Camilli Cabello, przez Lady Gagę, po Kim Kardashian i jej córkę North.

Z lekko opóźnionym zapłonem swoją wersją podzieliła się również Madonna! 64-letnia królowa popu udostępniła wideo, na którym tańczy do utworu „Bloody Mary” Lady Gagi. Zobaczcie!

„Wednesday” stała się jednym z największych hitów Netflixa, w dużej mierze dzięki Jennie Ortega. Aktorka gra w Wednesday Addams w serii spin-off, która stała się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w serwisie streamingowym od czasu jego premiery w listopadzie.

„Wednesday” sezon 2. powstanie!

Pierwszy sezon „Wednesday” jest obecnie drugim co do wielkości anglojęzycznym przebojem platformy Netflix. W ciągu pierwszych 28 dni wyświetlania oglądany był na świecie przez 1,237 mld godzin.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie drugi sezon. Nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie pod koniec 2023 roku.

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

W obsadzie znaleźli się Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams) i Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Gwendoline Christie (Dyr. Larissa Weems), Jamie McShane (Szeryf Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Emma Myers (Enid Sinclair), Joy Sunday (Bianca Barclay), Naomi J Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Ottinger), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Riki Lindhome (Dr Valerie Kinbott) i Christina Ricci (Marilyn Thornhill)

Polecamy również: