Włącz radio

Odwołała trasę i wyjechała z Polski. Tak leczy się Roksana Węgiel

2 min. czytania
15.10.2024 11:22
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel w 2024 roku zawładnęła polskim show-biznesem. Wszystko za sprawą fenomenalnego występu w "Tańcu z gwiazdami" oraz sierpniowego ślubu. Dopełnieniem sukcesu miała być trasa koncertowa. Jednak te plany pokrzyżowała choroba.

fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Roksana Węgiel miała w planach bardzo pracowitą jesień. Gwiazda zdecydowała się nawet odłożyć w czasie podróż poślubną. Wokalistka chciała najpierw odbyć trasę koncertową, która planowo miała się rozpocząć na początku października. Jednak w związku z ostatnim wyznaniem o stanie zdrowia, Roksana musiała najpierw zadbać o siebie.

Quiz: Quiz. Ślicznotki PRL. Jesteś mistrzem, jeśli poznasz 17/20!

Domena publiczna/Zofia Nasierowska
1/20 Kim jest ta piękność?

Roksana Węgiel zmienia plany ze względu na chorobę

Trasa "Break Tour" miała rozpocząć się dokładnie 6 października w Lublinie. Jednak te plany pokrzyżowała Roksanie Węgiel cukrzyca, o której dowiedziała się jakiś czas temu. Choroba dała o sobie znać na tyle poważnie, że gwiazda trafiła do szpitala. O wszystkim zdecydowała się w końcu poinformować swoich fanów. Wiadomości na temat swojego stanu zdrowia przekazała między innymi za pośrednictwem Instagrama.

Ja dowiedziałam się kilka miesięcy temu, że choruję na cukrzycę typu pierwszego i szczerze? Zbagatelizowałam ten temat, nie chciałam się zatrzymywać w swoich działaniach, z biegiem czasu sytuacja się pogorszyła, zaczęły się diametralne skoki cukru, przez co moje samopoczucie znacznie się pogarszało, aż wczoraj po minikoncercie zasłabłam i trafiłam do szpitala… - wyznała wówczas.

Zobacz także: Amerykanin usłyszał Górniak. Tak ją podsumował

Wyszła ze szpitala, ale wciąż jest słaba

Roksana Węgiel, mimo że opuściła już szpitalne mury, to nie jest jeszcze na siłach, aby angażować się w duży projekt muzyczny. Piosenkarka postawiła na odpoczynek i relaks. Proces rekonwalescencji przechodzi obecnie w Zurychu, gdzie udała się razem z mężem Kevinem Mglejem. Młoda gwiazda wciąż pozostaje w kontakcie z fanami, którym przekazała wiadomość, że czuje się już lepiej. Opublikowała również zdjęcia z podróży.

Dziękuję bardzo za wsparcie, które dostaję od was przez ostatnie dni. Dziękuję wszystkim, którzy podzielili się ze mną w wiadomościach swoimi doświadczeniami z cukrzycą. Dziękuję za każde ciepłe słowo. Ja czuję się trochę lepiej, staram się dużo odpoczywać, ale już mnie nosi — napisała na Instagramie Roxie.

Z kolei nowe terminy występów w ramach "Break Tour" mają być ogłoszone niebawem. Organizator zapewnia także o możliwości zwrotu biletów.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!