Patrycja Markowska w teledysku do ballady "Bezczas" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Patrycja Markowska w teledysku do ballady „Bezczas” [WIDEO]

Patrycja Markowska w teledysku do ballady „Bezczas” [WIDEO]

Przez ostatnie kilka miesięcy Patrycja Markowska prezentowała publiczności kolejne utwory z najnowszego albumu „Wilczy pęd”. Dziś artystka podzieliła się teledyskiem do poruszającej ballady.

Teraz, w aurze złotej jesieni przyszedł czas na najbardziej zmysłowy numer płyty – i premierę klipu „Bezczas”. Możecie go zobaczyć poniżej.

„Bezczas” to chyba moja ulubiona ballada z płyty „Wilczy pęd”. Mocno z uwagi na obłędną harmonijkę Mariusza Obijalskiego, łobuzerską gitarę Maćka Mąki. Ale nie tylko. To transowa opowieść o namiętności, o tym, że wtedy jesteśmy tu i teraz. Powoli. Niespiesznie. Dlatego dedykuję ją tym, którzy tak kochają i tak słuchają muzyki. Powoli. Bez granic. Niespiesznie.

– mówi Patrycja Markowska

Słowa artystki najpełniej oddają charakter „Bezczasu”. Utwór trwa prawie 7 minut dając słuchaczowi przestrzeń do pobycia w nim, wyciszenia wszystkiego co jest z zewnątrz. Ten charakter podkreślają zdjęcia klipu. Brak szybkiego montażu, efektów, mamy tu wyłącznie bliskie kadry, slow motion i zdjęcia, które są zapisem pewnego czasu, bycia z drugim człowiekiem, bliskości.

Polecamy również: