Pola Wiśniewska spiera się z internautą. To napisał o Michale Wiśniewskim » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pola Wiśniewska spiera się z internautą. To napisał o Michale Wiśniewskim

Pola Wiśniewska spiera się z internautą. To napisał o Michale Wiśniewskim

Michał Wiśniewski nie ma ostatnio łatwego czasu. Muzyk zapoznał się z wyrokiem pierwszej instancji i oczekuje na decyzję odnośnie apelacji. U boku artysty wiernie trwa jego żona – Pola Wiśniewska. W miniony weekend przerwała milczenie i wstawiła się za mężem, odpowiadając na sugestię jednego z internautów.

Schyłek października przyniósł szokujące informacje. Okazało się, że lider muzycznej grupy „Ich Troje” – Michał Wiśniewski usłyszał wyrok skazujący. Sąd pierwszej instancji uznał go za winnego i skazał na 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Artysta nie złożył jednak broni i zapowiedział walkę o swoje dobre imię. Wiadomo też, że wyrok jest nieprawomocny. Żona wokalisty – Pola Wiśniewska, jest dla niego prawdziwą opoką w tym ciężkim czasie. Oto co powiedziała kobieta.

Zobacz także: Taylor Swift nie mogła oddychać. Niepokojące nagranie z koncertu

Michał Wiśniewski: „Jestem niewinny”

Cała Polska wstrzymała oddech, kiedy sąd ogłosił wyrok w sprawie Michała Wiśniewskiego. Dla przypomnienia chodzi o rzekome wyłudzenie przez artystę 2,8 miliona złotych z jednego ze SKOK-ów. Internet zalała fala komentujących tę tajemniczą sprawę. Internauci prześcigają się w spekulacjach na temat kontrowersyjnego muzyka.

Część z nich twierdzi, że Wiśniewskiemu nie grożą żadne poważniejsze konsekwencje, powołując się na podobne przypadki polskich celebrytów. Inni grzmią, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Dla przypomnienia, sąd apelacyjny ma prawo podważyć, skrócić wyrok, lub zmienić decyzję skazującą Wiśniewskiego na 1,5 roku bezwzględnego więzienia.

Wiśniewski nie kryje, że ostatnie wydarzenia bardzo odbiły się na jego stanie emocjonalnym i psychicznym. Artysta boi się także utraty kontraktów reklamowych, a także ostracyzmu producentów i odwołania koncertów. W tym trudnym dla niego czasie, szczególnie ceni sobie wsparcie rodziny. To ona chroni go przed załamaniem nerwowym i wspiera w walce.

To dla mnie zacne, że macie trochę zaufania do mnie w dalszym ciągu. Mimo tego, że ciągle powtarzam i będę powtarzał jak mantrę, że czuję się niewinny… bo jestem niewinny. (…) Nawet jeżeli się wam wydaje, że Michał Wiśniewski to Titanic… nic bardziej mylnego. Michał Wiśniewski to łódź podwodna. Mogę zejść na dół, ale zrobię wszystko, co możliwe, żeby z powrotem sobie wypłynąć, bo czuję, że mam dla kogo żyć. (…) Pamiętajcie, że stary piernik to też ciacho – czytamy w opublikowanym przez Wiśniewskiego oświadczeniu z dnia 17 listopada.

Zobacz także: Roksana Węgiel przesadziła z retuszem? Burza pod zdjęciem 18-latki

Pola Wiśniewska ostro odpowiada internaucie

Żona Michała Wiśniewskiego okazuje mu wiele wsparcia. Robi to nie tylko w domu, ale także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pojawiają się jednak sceptycy, zastanawiający się, co planuje Pola Wiśniewska, gdy okaże się, że jej mąż jest winny? Co zrobi, gdy ten trafi do więzienia?

Podczas weekendowej sesji Q&A jeden z internautów bez owijania w bawełnę podjął temat „odpokutowania” czynów Wiśniewskiego. Naraził się tym samą na ostrą reakcję Poli Wiśniewskiej.

Odpokutować? Niby za co? W art. 42 ust. 3 stwierdza się, że ”każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie potwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu”. Wyrok mojego męża jest nieprawomocny. Nikt! Prócz tych, których sprawa dotyczy, nie ma wystarczającej wiedzy (…), więc proszę powstrzymać się od wyciągania pochopnych wniosków – podkreśliła zdenerwowana Wiśniewska.

Zobacz także: Shakira nie trafi do więzienia. Wydała oświadczenie. „Żniwa emocjonalne”

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!