Taylor Swift nie mogła oddychać. Niepokojące nagranie z koncertu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Taylor Swift nie mogła oddychać. Niepokojące nagranie z koncertu

Taylor Swift nie mogła oddychać. Niepokojące nagranie z koncertu

Niepokojące nagranie z koncertu Taylor Swift trafiło do sieci. Fani martwią się o swoją idolkę. Na wideo widać, jak wokalistka z trudem łapie oddech podczas występu w Brazylii. – Nie mogę na to patrzeć – komentują internauci.

Fani martwią się o Taylor Swift. Gwiazda wystąpiła niedawno w Brazylii. Dała koncert w piątkowy wieczór w Rio de Janeiro. Niestety, podczas wydarzenia doszło do tragedii. 23-letnia fanka Ana Clara Benevides, zasłabła w tłumie.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Do sytuacji doszło podczas wielogodzinnego oczekiwania przed wejściem na stadion Estádio Nilton Santos. Służby medyczne wydostały kobietę z tłumu i trafiła do szpitala. Niestety, niedługo później zmarła. Wokalistka złożyła kondolencje rodzinie zmarłej fanki. Jest wstrząśnięta całą sytuacją.

Zobacz także: Sting znów w Polsce! Zagra dwa koncerty [DATA, BILETY]

Kolejny koncert Taylor Swift miał się odbyć w sobotę. Wydarzenie zostało jednak przełożone ze względu na przykrą sytuację. Fani otrzymali informację o odwołanym wydarzeniu kilka godzin przed jego rozpoczęciem, co doprowadziło do ogromnego zamieszania i niezadowolenia na ulicach Rio.

Taylor Swift nie mogła oddychać na scenie

To nie koniec niepokojących doniesień z tego koncertu Taylor Swift. Do sieci trafiło nagranie pokazujące artystkę na scenie. Na wideo widać, że artystka ma trudności z oddychaniem. Po jednej z piosenek nie mogła zapanować nad oddechem.

Zobacz także: Stalker oblał ją kwasem. Polska modelka przeszła przez piekło

Gdy zaśpiewała utwór „Bejeweled” ukłoniła się i stanęła przed publicznością, której nie umknął niepokojący stan Taylor. Warunki panujące na stadionie z pewnością nie ułatwiały jej intensywnego show. „To takie smutne”, „Nie mogę na to patrzeć”, „Bardzo się przestraszyłam, widząc to”, „Łamiące serce” – piszą zaniepokojeni fani.

Przez Brazylię przechodzi obecnie fala upałów. W dniu koncertu, na miejscu miało panować nawet 40 stopni Celsjusza. Z medialnych doniesień ma wynikać, że mimo to, uczestnicy koncertu nie mogli wnieść na stadion nawet wody. Politycy mieli wszcząć w tej sprawie postępowanie.

Zobacz także: Przed nami finał „The Voice of Poland”. Tak typują bukmacherzy

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!