Protestują przeciwko festiwalowi w Boże Ciało. Mówią o sadyzmie, samobójstwach i dewiacjach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Protestują przeciwko festiwalowi w Boże Ciało. Mówią o sadyzmie, samobójstwach i dewiacjach

Protestują przeciwko festiwalowi w Boże Ciało. Mówią o sadyzmie, samobójstwach i dewiacjach

Organizacja „Polska katolicka, nie laicka” sprzeciwia się organizacji Mystic Festivalu. Wydarzenie zaplanowano na termin 7-10 czerwca, podczas gdy 8 czerwca katolicy będą świętować Boże Ciało. Na festiwalu ma wystąpić m.in. zespół Behemoth.

„Mystic Festival to przede wszystkim muzyka. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, King Diamond, Slipknot, Nightwish i Celtic Frost. Gościmy i żywe legendy, i najgorętsze zjawiska sezonu” – piszą o przedsięwzięciu organizatorzy festiwalu.

Jedną z gwiazd wydarzenia ma być Nergal z zespołem Behemoth. To właśnie on ma stanąć na scenie 8 czerwca, w Boże Ciało. Oprócz Behemotha tego dnia wystąpić mają zespoły takie jak Ghost, Testament, Employed to Serve i Earthless.

„Polska katolicka, nie laicka” protestuje

„Polska katolicka, nie laicka” przygotowała petycję do właścicieli terenów Stoczni Gdańskiej o „anulowanie antykatolickiego Mystic Festival”.

Organizacja zachęca do jej podpisania m.in. we wpisie na Facebooku.

„Czy pamiętasz publiczne rozszarpanie Pisma Świętego przez zadeklarowanego satanistę Adama „Nergala” Darskiego podczas koncertu Behemotha?

Po raz kolejny „Nergal” i spółka chcą znieważać Matkę Bożą, pochwalać grzech Sodomy i Gomory, a także bunt Lucyfera.

(…) Dosyć tego! Przygotowaliśmy petycję do właścicieli terenów Stoczni Gdańskiej o anulowanie antykatolickiego Mystic Festival. Oczekujemy natychmiastowej interwencji, aby nie doszło do bluźnierczego festiwalu.”

W swojej petycji organizatorzy akcji nie przebierają w słowach. Piszą o sadyzmie, samobójstwach i dewiacjach.

„W dniach 7-10 czerwca br. na terenie Stoczni Gdańskiej ma się odbyć pełen bluźnierczych zespołów Mystic Festival. Co najbardziej oburzające, to właśnie w Boże Ciało (8 czerwca) ma zagrać satanistyczny „Behemoth”, gloryfikujący obrzydliwość i świętokradztwo „Ghost” oraz naśmiewający się z konsekracji zespół „Hostia”.

Podczas gdy miliony katolików w Polsce będą oddawać cześć Panu Jezusowi w Najświętszym Sakramencie na procesjach eucharystycznych, w Stoczni Gdańskiej zamierzają bluźnić Bogu, wychwalać bunt Lucyfera, sadyzm, samobójstwa i dewiacje seksualne.

Organizacja Mystic Festival wpisuje się w wielką akcję dywersji ideologicznej, która prowadzona jest w Polsce od 1989 roku. Jej celem jest zniszczenie religijnych i moralnych podstaw państwa i narodu polskiego, a zwłaszcza polskiej młodzieży.

Apeluję do właścicieli terenów Stoczni Gdańskiej o anulowanie antykatolickiego Mystic Festival.”

Organizatorzy festiwalu odnieśli się do sprawy w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

„Polska nie jest całkowicie zagarnięta przez religię katolicką i nie widzę powodu, żeby całe społeczeństwo podporządkowywało się kościelnemu świętu. Póki co żyjemy w wolnym kraju i każdy może robić, co chce” – skomentował Arkadiusz Hronowski.