Finał „The Voice od Poland”. Bukmacherzy nie mają wątpliwości! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Finał „The Voice od Poland”. Bukmacherzy nie mają wątpliwości!

Finał „The Voice od Poland”. Bukmacherzy nie mają wątpliwości!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się wielki finał czternastej edycji „The Voice of Poland”. Wiadomo już, kto powalczy o tytuł najlepszego głosu w kraju. Na kogo wskazują widzowie, a kto jest faworytem bukmacherów?

„The Voice of Poland” to popularne talent show, emitowane co tydzień na antenie telewizyjnej Dwójki. Jego celem jest odkrycie uzdolnionych wokalnie osób z całego kraju i danie im szansy na zaprezentowanie się przed światem. Właśnie dobiega końca czternasta edycja programu. Już w najbliższą sobotę cztery najlepsze głosy tego sezonu stoczą ze sobą walkę o kontrakt fonograficzny z wytwórnią Universal Music. Kogo zobaczymy w wielkim finale?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

„The Voice of Poland 14”. Kto zaśpiewa w finale?

Za nami półfinał „The Voice of Poland”. W zeszłą sobotę widzowie telewizyjnej Dwójki dowiedzieli się, kto już za tydzień będzie miał szansę powalczyć o tytuł najlepszego głosu w kraju. Ostatni odcinek talent show przyniósł uczestnikom wiele emocji. Wszystko przez pierwszy w historii programu remis. Jak do niego doszło?

O miejsce w finale walczyło między innymi dwoje uczestników z drużyny Tomsona i Barona. Każde z nich wykonało przed jury dwie piosenki: cover hitu znanej gwiazdy oraz utwór swojego autorstwa. Kiedy nadeszła pora na werdykt, okazało się, że po zsumowaniu wyników głosowania widzów i trenerów Becky Sangolo i Paweł Kozicz mają na swoich kontach tyle samo punktów. Jak rozwiązano tę sytuację?

Zobacz także: Mocarstwowe plany Duy Lipy. Chce „zmienić popkulturę”

Finał dwójkowego talent show. To oni powalczą o zwycięstwo

Remis między uczestnikami „The Voice of Poland” był ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale również dla trenerów, występujących w programie. Niestety do finałowego odcinka show mogła wejść tylko jedna osoba. Przed Tomsonem i Baronem stanęła wyjątkowo trudna decyzja. Po krótkiej naradzie członkowie grupy Afromental dokonali jednak wyboru. W najbliższą sobotę do walki o zwycięstwo stanie Becky Sangolo.

Kogo jeszcze zobaczymy w finale? Reprezentantką drużyny Justyny Steczkowskiej będzie Maja Walentynowicz. Najlepszym głosem z teamu Lanberry okazał się natomiast Jan Górka. Czwartym i ostatnim finalistą czternastej edycji programu został Antoni Zimnal, który na trenera wybrał Marka Piekarczyka. Kto z nich ma największe szanse na wygraną?

Zobacz także: Tym Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny zaskoczyli internautów. „Może za wcześnie…”

Kto zostanie zwycięzcą programu? Oto faworyci

Zwieńczeniem kilkutygodniowych wokalnych zmagań uczestników „The Voice of Poland” będzie wielki finał talent show. Kto zdaniem internautów wygra czternastą edycję programu? Zdania są podzielone. Wielu fanów programu uważa, że najlepszy głosem może okazać się Antek Zimnal. Komplementy zbiera także Becky Sangolo. Czy któreś z nich sięgnie po zwycięstwo?

Podobnie prezentują się również typy bukmacherów. Według najnowszych notowań jednej ze stron z zakładami największe szanse na zwycięstwo ma Antoni Zimnal. Kurs na wygraną reprezentanta drużyny Marka Piekarczyka wynosi obecnie 2.00. Czy te przewidywania się sprawdzą? O tym przekonamy się już niebawem. Finał czternastej edycji talent show Telewzji Polskiej zostanie wyemitowany już 25 listopada o godzinie 20.00.

Zobacz także: Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami. Będzie kolejny sukces?

Czy oglądasz „The Voice of Poland”?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!