Richard Gere trafił do szpitala w ciężkim stanie. Aktor przebywał na wakacjach z rodziną
Strona Główna > Richard Gere trafił do szpitala w ciężkim stanie. Aktor przebywał na wakacjach z rodziną

Richard Gere trafił do szpitala w ciężkim stanie. Aktor przebywał na wakacjach z rodziną

Richard Gere był hospitalizowany z powodu groźnego zapalenia płuc. Aktor przebywał na wakacjach z rodziną w pobliżu Nuevo Vallarta w Meksyku. Poznaliśmy więcej szczegółów na temat stanu jego zdrowia. Kiedy Richard Gere opuści szpital?

Richard Gere trafił do szpitala

Gwiazda Hollywood Richard Gere dochodzi do siebie w Meksyku wraz ze swoją rodziną po tygodniowej chorobie. Okazuje się, że aktor zachorował na zapalenie płuc, które było powodem jego hospitalizacji.

Richard Gere świętował 40. urodziny swojej żony z ich małymi dziećmi. Jego żona Alejandra Silvia udostępniła w mediach społecznościowych aktualne informacje na temat ich stanu zdrowia.

Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Po prawie trzech tygodniach, kiedy wszyscy chorowali w naszej rodzinie, w końcu czuję się znacznie lepiej! Dziękuję za całą miłość.

– czytamy w poście żona Richarda.

„Pretty Woman” i inne kultowe filmy z udziałem Richarda Gere’a

Richard Gere – jeden z najbardziej cenionych amerykańskich aktorów urodził się 31 sierpnia 1949 r. W Filadelfii jako drugie z pięciorga dzieci Doris Anny (Tiffany), gospodyni domowej i Homera George’a Gere, sprzedawcy ubezpieczeń, oboje potomków Mayflower. Richard zaczynał wcześnie jako muzyk, grając na wielu instrumentach w szkole średniej i pisząc muzykę do przedstawień szkolnych.

Aktor wystąpił w takich kultowych produkcjach jak „Pretty Woman”, „Chicago”, „Zatańcz ze mną”, „Gliniarze z Brooklynu” czy „MIłość w Nowym Jorku”.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *