"Love Again": Celine Dion zagrała w komedii romantycznej! Tego chyba nikt się nie spodziewał. Priyanka Chopra poszukuje miłości
Strona Główna > Celine Dion pomaga Priyance Chopra znaleźć prawdziwą miłość w komedii romantycznej „Love Again” [ZWIASTUN]

Celine Dion pomaga Priyance Chopra znaleźć prawdziwą miłość w komedii romantycznej „Love Again” [ZWIASTUN]

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Celine Dion wystąpiła w komedii romantycznej „Love Again”. Jej muzyka sprawi, że dwa zagubione serca odnajdą się, ale czy skończy się to happy endem? W rolach głównych występują Priyanka Chopra i Sam Heughan.

„Love Again” idealna komedia nie tylko na Walentynki?

Walentynki to idealny czas na oglądanie romantycznych filmów, aby poczuć magię miłości poprzez niesamowite historie, ale wydaje się również, że jest to idealny dzień na wypuszczenie zwiastuna nadchodzącego filmu romantycznego — przynajmniej tak zrobiło Sony Pictures ze zwiastunem dla nowej komedii romantycznej „Love Again”. Film przedstawia historię dwojgu ludzi, którzy odnajdują miłość w czasie, gdy wydawało się to niemożliwe.

W jednej z ról zobaczymy samą Céline Dion, która będzie próbowała połączyć dwa zagubione serca. Czy jej się uda? O tym się przekonamy już 12 maja 2023 roku. W rolach głównych występują Priyanka Chopra i Sam Heughan.

Zobacz zwiastun:

Celine Dion jest nieuleczalnie chora

Pod koniec 2022 roku Celine Dion nagrała dla fanów poruszające wideo, w którym zdradziła, że cierpi na rzadką chorobę neurologiczną. Lekarze stwierdzili u niej tzw. zespół sztywnego człowieka, który objawia się sztywnieniem mięśni i stawów oraz niekontrolowanymi spazmami. Piosenkarka poświęciła się leczeniu, aby wrócić jeszcze na scenę.

Zespół sztywnego człowieka to rzadkie zaburzenie neurologiczne, które objawia się sztywnieniem w obrębie mięśni i epizodami skurczy mięśniowych. Brak jego leczenia prowadzić może do niepełnosprawności. W terapii niezwykle ważna jest wieloaspektowa rehabilitacja ruchowa, która pozwala na przezwyciężenie bólu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *