Robienie tatuaży, zabawa z ogniem i inne ukryte talenty gwiazd, które Cię zaskoczą » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robienie tatuaży, zabawa z ogniem i inne ukryte talenty gwiazd, które Cię zaskoczą

Robienie tatuaży, zabawa z ogniem i inne ukryte talenty gwiazd, które Cię zaskoczą

Każdy człowiek ma jakiś ukryty talent. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd. Przedstawiamy listę dziesięciu celebrytów i ich mało znanych zdolności.

Margot Robbie

Niewiele osób wie, ale Margot Robbie uwielbia robić tatuaże. Jej pasja do tego rodzaju sztuki rozpoczęła się na planie filmu „Legion samobójców”, gdzie aktorka wcieliła się w postać Harley Quinn – kobiety pełnej tatuaży na całym ciele. Margot przyznaje, że zrobiła już ponad 100 „dziar”, jednak z każdą kolejną idzie jej coraz gorzej.

Pierce Brosnan

Ukryty talent byłego Jamesa Bonda to zabawa z ogniem. Aktor uwielbia pokazy, w których może pochwalić się swoimi umiejętnościami władania tym żywiołem. Brosnan zaczął interesować się tą sztuką w 1969 roku i od tego czasu dał kilka próbek swoich możliwości. Niestety obecnie aktor przestał już praktykować swoją niebezpieczną pasję.

Justin Bieber

Gwiazda muzyki pop słynie ze swojego zamiłowania do kostki Rubika. Jego osobisty rekord w rozwiązaniu tej zagadki to niecałe 2 minuty. Rekord świata wynosi nieco ponad 5 sekund, także Justin Bieber musi jeszcze trochę poćwiczyć. 

Harrison Ford

Harrison Ford to świetny pilot. W młodości przejawiał talent do latania, jednak ze względów finansowych musiał porzucić swoje hobby. Po latach, kiedy majątek aktora znacznie się powiększył Ford powrócił do swojej pasji. 

Bruce Willis

Aktor znany jest ze swojego zamiłowania do gry na harmonijce. Bruce Willis współpracował nawet z zespołem The Allman Brothers i udowodnił, że poza aktorstwem może również realizować się jako muzyk.

Angelina Jolie

Aktorka uwielbia niebezpieczne zajęcia. Jednym z nich jest władanie i rzucanie nożami. W opanowaniu tej sztuki niewątpliwie pomogły jej występy w takich filmach jak „Pani i Pani Smith” oraz „Lara Croft: Tomb Raider”.

Neil Patrick Harris

Aktor dorastał w małym miasteczku w stanie Nowy Meksyk. Brak ciekawych miejsc, w których mały Neil mógł spędzać czas sprawił, iż chłopiec zainteresował się magią. Obecnie Harris jest naprawdę dobrym magikiem, a swoim występem zachwycił nawet samą Ellen DeGeneres.