Royal Wedding jak z bajki! Wśród gości książę William i księżna Kate » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Royal Wedding jak z bajki! Wśród gości książę William i księżna Kate

Royal Wedding jak z bajki! Wśród gości książę William i księżna Kate

Książę Jordanii i jego piękna wybranka – Rajwa – wzięli ślub. Wraz z nowożeńcami tę cudowną chwilę uczciło ponad 1700 gości! Wśród nich znaleźli się książę William i księżna Kate.

Jordański książę koronny Hussein poślubił w miniony czwartek swą wieloletnią ukochana Rajwę Al Saif. Miało to miejsce w pałacu w Ammanie, a całość uświetniła bajkowa sceneria. Piękna pani architekt wybrała skromną suknię od znanego projektanta, z efektownym trenem. Zaślubiny celebrowało wraz z młodą parą wielu znamienitych gości. Nie zabrakło przedstawicieli państw z całego świata. Honorowymi gośćmi byli również członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Hussein na miejsce swoich zaślubin wybrał piękny pałac, w którym pobrali się przed laty jego rodzicekról Abdullah II i królowa Rania.

Zobacz także: Blanka w utworze Janna. Słuchacze podzieleni

Honorowi goście na ślubie księcia Jordanii

Wśród gości celebrujących z nowożeńcami ten doniosły moment, pojawiło się wielu przedstawicieli królewskich rodzin z innych państw. Na ślubie można było zobaczyć nie tylko księcia Williama wraz z żoną księżną Kate. Na uroczystości pojawiła się również m.in. pierwsza dama Stanów Zjednoczonych – Jill Biden.

Według CBS News, ciekawostkę stanowi fakt, że uczestnictwo w wydarzeniu brytyjskiej rodziny królewskiej było trzymane w tajemnicy. Informacja ta została potwierdzona przez media państwowe dopiero kilka godzin przed rozpoczęciem ceremonii.

Zobacz także: Tak zarabiają polskie gwiazdy. Za to dostają miliony!

Nietakt księcia Williama

Po zaślubinach nadszedł czas na składanie życzeń i gratulacji młodej parze. Takiej okazji nie odmówili sobie brytyjscy „royalsi”. Książę William wraz z żoną winszowali nowożeńcom. Szczególnie rozmowna okazała się księżna Kate. Miało to doprowadzić do dość niecodziennego zdarzenia. Zdaniem „The Independent”, w pewnym momencie William, nakłaniał żartem swoją małżonkę do zakończenia rozmowy z księżną Rajwą. „Kończ, kończ” – miał wyszeptać do Kate, jak podaje wspomniane źródło. Zrozumiał jednak swój nietakt i postanowił zachęcić księżne do kontynuowania przerwanej dyskusji.

Zobacz także: 83-letni Al Pacino wątpił w swoje ojcostwo! Nie wierzył, że 29-letnia Noor nosi jego dziecko