"Różowe lata 90.": Hello, Wisconsin! Kultowy serial powraca! Zobacz zwiastun » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Różowe lata 90.”: Hello, Wisconsin! Kultowy serial powraca! Zobacz zwiastun

„Różowe lata 90.”: Hello, Wisconsin! Kultowy serial powraca! Zobacz zwiastun

Nadchodzący spin-off Netflix „Różowe lata 90.” przedstawia nowe pokolenie dzieci z Wisconsin, które świetnie się bawią w piwnicy. Nic się nie zmieniło!

Hello, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i srogim spojrzeniem Reda. Seks, narkotyki i rock’n’roll — ten styl życia nigdy nie umiera, po prostu zmienia postać.

Zobacz zwiastun:

W obsadzie znaleźli się doskonale nam znani Kurtwood Smith, Debra Jo Rupp, Callie Haverda, Ashley Aufderheide, Mace Coronel, Maxwell Donovan, Reyn Doi i Sam Morelos. Do Point Place powracają także twórcy Bonnie i Terry Turner – tym razem z ich córką Lindsey Turner.

Premiera pierwszego sezonu, który będzie składał się z dziewięciu odcinków zaplanowana jest na 19 stycznia 2023 roku.

Oryginalny serial „Różowe lata 70.” był emitowany w latach 1998- 2006 na antenie stacji Fox. Zawierał osiem sezonów i 200 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się między innymi Topher Grace, Laura Prepon, Mila Kunis, Danny Masterson, Ashton Kutcher i Wilmer Valderrama.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *