Włącz radio

Doda i Górniak pogodzone po 20 latach. "To było spontaniczne"

2 min. czytania
19.11.2024 08:46
Zareaguj Reakcja

Doda i Edyta Górniak pozostawały w konflikcie przez niemal 20 lat. Jednak wygląda na to, że wszystkie przykrości puściły w niepamięć. Niedawno doszło między nimi do pojednania. Pojawił się także pierwszy komentarz ze strony obu artystek. 

Doda i Edyta Górniak pogodziły się?
fot. ADAM JANKOWSKI / REPORTER / Wojciech Olkusnik / East News

Spór między Dodą i Edytą Górniak rozpoczął się dokładnie w 2005 roku, kiedy to w programie Kuby Wojewódzkiego padły pamiętne słowa "Doda-krowa". Relacji między piosenkarkami nie poprawił nawet koncert Artyści Przeciw Nienawiści. Dopiero finał ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" okazał się idealną okazją do pogodzenia zwaśnionych stron. Zarówno sama Rabczewska, jak i manager Górniak skomentowali zaistniałą sytuację.

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Jak dobrze znasz się na muzyce? Zweryfikuj te informacje!

1/20 Kasia Kowalska i Krzysztof Krawczyk wspólnie nagrali piosenkę "Trudno tak (razem być nam ze sobą)".

Doda i Edyta Górniak pogodzone "na amen"?

Bartłomiej Kunc, manager Edyty Górniak, w rozmowie z "Pudelkiem" odniósł się do wydarzeń, do jakich doszło przy okazji finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Przedstawiciel wokalistki przyznaje, że okazywane wzajemnie gesty były zupełnie naturalne. Panie nie poprzestały tylko na wymianie uprzejmości, bowiem Doda otrzyma w prezencie egzemplarz najnowszej świątecznej płyty Górniak.

Redakcja poleca:Córka Wiśniewskiego gwiazdą TVN? "Chce ją zagospodarować"

Niewątpliwie emocjonującym momentem była chwila, w której Doda pogratulowała Pani Edycie występu podczas finałowego odcinka „Tańca z Gwiazdami”, podczas którego zaśpiewała utwór „L-O-V-E”, który znaleźć można właśnie na najnowszym albumie Edyty. Panie wymieniły się kilkoma zdaniami w prywatnej rozmowie i w naturalny sposób postanowiły się przytulić, tym samym kończąc pewien etap znajomości medialnej. Management już otrzymał prośbę od Pani Edyty, aby przesłać do Dody egzemplarz płyty „My Favourite Winter”, jako przedświąteczny prezent – powiedział Kunc.

Z kolei Doda podczas krótkiego wywiadu dla portalu przeAmbitni.pl powiedziała, że trzyma kciuki za wszystkich artystów, niezależnie od utrzymywanych relacji. Okazuje się, że to ona pierwsza podeszła do starszej koleżanki i co więcej, absolutnie nie żałuje swojej decyzji. 

Bardzo kibicuję wszystkim artystom, bez względu na prywatne animozje. To było bardzo spontaniczne, podeszłam do Edyty i nie żałuję – powiedziała Rabczewska. 

Redakcja poleca:Hit lat 80. w wersji ostatecznej. Wszystko w szczytnym celu

Wszystko więc wskazuje na to, że rzeczywiście nie ma już złej krwi między piosenkarkami. Broń została zawieszona, a czas pokaże, czy długotrwały konflikt na linii Doda-Górniak faktycznie zakończył się na dobre. 

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!