Iwona Pavlović komentuje finał "Tańca z gwiazdami". Miała innego faworyta
Po wielu tygodniach rywalizacji o Kryształową Kulę "Taniec z gwiazdami" dobiegł końca. Podczas finału nie obyło się bez wzruszeń, a Iwona Pavlović zdradziła, kto jej zdaniem był najlepszy.
"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w naszym kraju. W niedzielę 17 listopada miał miejsce ostatni odcinek ówczesnej edycji tanecznego show. Do finału dostał się następujące pary: Vanessa Aleksander i Michał Bartkiewicz, Julia Żugaj i Wojciech Kucina oraz Maciej Zakościelny i Sara Janicka. Wszystkie duety zaprezentowały po trzy układy choreograficzne. Podczas wykonania jednego z nich jurorzy nie mogli powstrzymać łez.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. To oni rządzili na scenie w PRL. Jeśli pamiętasz młodego Krawczyka zgarniasz 20/20
To wzruszyło jurorów "Tańca z gwiazdami"
Jednym z tańców, jakie taneczne duety zaprezentowały podczas wielkiego finału, był freestyle. Taniec Macieja Zakościelnego i Sary Janickiej został oceniony na maksymalną liczbę 40 punktów, a podczas oddawania ocen, jurorzy nie mogli powstrzymać łez.
Tak mnie zatkało, tak mnie wzruszyło, tak mnie wzięło – chyba połączył to, co jest w tańcu najważniejsze – przekazał też prawdę. Było to coś wyjątkowego – przekazała Iwona Pavlović w rozmowie z Plejadą tuż po finale.
Redakcja poleca:Borys Szyc szczerze o ojcu. "Nie wiem, czy kiedykolwiek pokochałem..."
Identyczne noty za ostatni z trzech finałowych tańców dostały także Julia Żugaj i Vanessa Aleksander, a jurorzy wspólnie uznali, że był to istny "finał finałów". W ostatecznym rozrachunku Kryształową Kulę zdobyli Vanessa Aleksander i Michał Bartkiewicz!
Iwona Pavlović miała innego faworyta do zwycięstwa?
Reporter Pomponika zapytał znaną jurorkę o to, co sądzi o trzecim miejscu Macieja Zakościelnego w "Tańcu z gwiazdami". Odpowiedź Iwony Pavlović nie pozostawia złudzeń.
Wiesz co, być może tutaj SMS-y bardziej zdecydowały. Jednak Julia ma spore grono wielbicielek swoich. [...] Jest to program rozrywkowy i zawsze z tym musimy się liczyć – powiedziała gwiazda.
Freestyle był ostatnim tańcem, jaki zaprezentowały wszystkie finałowe pary. Każdy z duetów zaprezentował wybrany przez siebie układ, czym zachwycił jurorów. Jak się okazuje, zdaniem Iwony Pavlović, najlepiej wypadł Maciej Zakościelny!
Jego freestyle mnie rozłożył na łopatki. Mimo że trzy były fantastyczne, ale jego mnie rozłożył na łopatki – powiedziała jurorka, dodając, że występ znanego aktora był dla niej "poza wszelką oceną".
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!