Włącz radio

Roksana Węgiel szaleje za granicą. Zdjęcie z łóżka budzi emocje

2 min. czytania
16.10.2024 09:54
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel jakiś czas temu wyjawiła, że zmaga się z cukrzycą typu I. Diagnozę usłyszała przed kilkoma miesiącami, jednak początkowo nie zdawała sobie sprawy z powagi sytuacji. Na odwołanie planów zawodowych zdecydowała się dopiero po pobycie w szpitalu. 

Roksana Węgiel dzieli się zdjęciami z wyjazdu
fot. VIPHOTO / East News

Dwa tygodnie temu Roksana Węgiel za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z obserwatorami wieścią o chorobie. Jej stan zdrowia pogorszył się po jednym z kameralnych koncertów, po którym zasłabła i trafiła do szpitala. To był dla niej jednoznaczny znak, aby w końcu zwolnić. Dlatego też młoda gwiazda postanowiła o przełożeniu nadchodzącej trasy koncertowej "Break Tour", która miała się rozpocząć na początku miesiąca. Jak się jednak okazuje, nie zrezygnowała ze wszystkich obowiązków.

Rozwiąż quiz o sklepach w PRL. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Quiz: Quiz. Sklepy w PRL. Jeśli jesteś mistrzem, zgarniesz 17/20!

1/20 W PRL tuż przed osiedlowym sklepem słychać było łoskot butelek. To rozładunek mleka. Co zwykle działo się z nim później?

Roksana Węgiel kuruje się za granicą

Za Roksaną Węgiel naprawdę pracowite i pełne emocji miesiące. Po hucznym weselu, na które czekał cały świat krajowego show-biznesu, nie zdecydowała się na podróż poślubną. Zamiast tego postawiła wszystko na karierę i zapowiedziała start trasy koncertowej już na październik tego roku. Jednak te plany pokrzyżowała cukrzyca, z którą się zmaga.

Wokalistka zadbała więc o swoje zdrowie i zdecydowała się na rekonwalescencję za granicą. Od kilku dni wypoczywa w Zurychu wraz z mężem Kevinem Mglejem. Gwiazda zdążyła się już podzielić kilkoma fotografiami z pobytu w stolicy Szwajcarii. W swoich social mediach pochwaliła się między innymi rejsem łodzią po pięknym jeziorze.

Zobacz także:  Amerykanin usłyszał Górniak. Tak ją podsumował

Chora na cukrzycę Roxie jednak nie rezygnuje z pracy

Jednak kariera Roksany Węgiel jest naturalnie związana nie tylko z występami na żywo oraz nagrywaniem kolejnych płyt. Piosenkarka musi również wypełniać zobowiązania wynikające z kontraktów reklamowych. Dlatego też nawet podczas wypoczynku zdrowotnego zamieściła w mediach społecznościowych post sponsorowany przez jedną z marek bielizny.

Wokalistka wstawiła zdjęcia w różowym komplecie, który "podkreśla piękno każdej kobiety". Na trzech fotografiach widzimy Roksanę Węgiel wijącą się na ogromnym, luksusowym łóżku. Na szczęście dla niej okoliczności powstania tej mikro sesji były na tyle komfortowe, że nie powinny wpłynąć negatywnie na jej samopoczucie. Mamy nadzieję, że mimo ciążących na niej obowiązków gwiazda zdąży odpocząć od pracy i wróci na planowaną trasę z naładowanymi akumulatorami.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!