Grzegorz Skawiński bez okularów. Zdjął je przed kamerą
Strona Główna > Skawiński bez okularów! Lider Kombii zdjął je na wizji

Skawiński bez okularów! Lider Kombii zdjął je na wizji

Grzegorz Skawiński to lider zespołu Kombii. Muzyk od lat występuje na scenie w ciemnych okularach. Jak Skawiński wygląda bez okularów? Nareszcie je zdjął!

Grzegorz Skawiński bez okularów. Lider Kombii nareszcie pokazał się bez ciemnych okularów przeciwsłonecznych. Wielu fanów zastanawiało się, jak gwiazdor wygląda naprawdę. Teraz wszystko stało się jasne!

Zobacz także: Poleciała na wywiad z J.Lo przed samym porodem. Teraz żałuje

Skawiński z Kombii bez okularów

Przez lata Grzegorz Skawiński wraz z zespołem Kombii wylansował takie przeboje jak „Awinion”, „Pokolenie” czy „Gdzie jesteś dziś”. Dał się poznać nie tylko jako charyzmatyczny gwiazdor muzyki rozrywkowej. W pamięci publiczności zapisał się przede wszystkim jako muzyk noszący czarne okulary!

Zobacz także: Daria Zawiałow długo to ukrywała. „Zaczarował mnie”

Koniec tajemnic! Nastał czas, kiedy Skawiński wyszedł ze swojej strefy komfortu i zdjął ciemne okulary. Nagraniem podzielił się w sieci. Jak wyznał, był to jego sceniczny image.

Bardzo często zadajecie mi to pytanie o moje ciemne okulary. Tak, to jest image sceniczny, który sobie kiedyś wymyśliłem: czarna broda, łysa głowa. Bardzo tajemniczy facet… – mówi lider Kombii.

Dodał, że na co dzień tak nie wygląda. Często chodzi bez okularów. Zwłaszcza podczas wykonywania zwykłych codziennych czynności. – Jak chodzę spać, do toalety czy się kąpie – nie robię tego w okularach. To byłoby śmieszne i żałosne – dodaje gwiazdor.

Zobacz także: Zginął po jej koncercie. Fani gwiazdy nie wahali się ani chwili

Grzegorz Skawiński zdjął okulary. – W pewnym momencie, jak byłem już osobą nieco starszą zacząłem nosić okulary optyczne, wtedy zaczęło to wyglądać tak, a do czytania na przykład tak, a nie do czytania TAK – tłumaczy piosenkarz nakładając różne pary okularów. Następnie zdjął je całkiem. Wideo można zobaczyć poniżej!

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *