Sobowtóry gwiazd, które wyglądają jak ich klony » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sobowtóry gwiazd, które wyglądają jak ich klony

Sobowtóry gwiazd, które wyglądają jak ich klony

Zobaczcie zdjęcia największych gwiazd i ich sobowtórów. Nie uwierzycie, jak bardzo są do siebie podobni!

Keanu Reeves

Youtube

Gdyby Paul Mounet żył, z pewnością przecierałby oczy ze zdumienia. Dlaczego? Ponieważ znany aktor Keanu Reeves wygląda identycznie jak mężczyzna z jego słynnego obrazu. Ludzie są w szoku, a najwięksi fani teorii spiskowych mówią, że jest to dowód na…nieśmiertelność aktora! Czy to już, aby nie przesada?

Justin Timberlake

Youtube

Co by się stało, gdyby Justin Timberlake zapuścił brodę i włosy? Zapewne wyglądałby, jak mężczyzna z tego zdjęcia. Fotografia pochodzi z 1870. Jesteśmy pewni, że w tych latach sobowtór piosenkarza, miał takie powodzenia u kobiet jak Justin Timberlake obecnie.

Jennifer Lawrence

Youtube

Egipska aktorka, Zubaida Tharwat, wygląda tak samo jak Jennifer Lawrence. Jednak, w tym przypadku szokujące podobieństwo jest tylko na tym jednym, konkretnym zdjęciu – na pozostałych pani Tharwat nie przypomina aż tak bardzo JenniferZubaida Tharwat nadal żyje, obecnie ma 76 lat. Na swoim koncie ma udział w wielu filmach, między innymi w „A Day of My Life”, „Beware of Love” „Part Virgin”.

Nicolas Cage

Youtube

Sobowtór Nicolas Cage’a ma naprawdę bogatą historię. Mieszkał w mieście Bristol, w stanie Tennessee i walczył w czasie Wojny Secesyjnej. A podobieństwo do znanego aktora? Jest wprost niezaprzeczalne!

Jay-Z

Youtube

I na końcu nasz faworyt. Zdjęcie zostało zrobione w 1939 roku, w dzielnicy Harlem, w Nowym Jorku. Na obrazku widać mężczyznę, która wygląda identycznie jak znany raper. Trochę szkoda, że mężczyzna ze zdjęcia (najprawdopodobniej) już nie żyje. Śmiało mógłby chodzić za Jay’a, na różne gale i koncerty. Przypuszczamy też, że nawet sama Beyonce miałaby spory problem z odróżnieniem który z nich jest jej mężem.