Światowej klasy pływaczka wykonała taniec Wednesday pod wodą. Wideo jest nowym hitem Internetu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Światowej klasy pływaczka wykonała taniec Wednesday pod wodą. Wideo jest nowym hitem Internetu!

Światowej klasy pływaczka wykonała taniec Wednesday pod wodą. Wideo jest nowym hitem Internetu!

Przez ostatnie tygodnie w Internecie wielkim hitem był taniec Wednesday z balu, na którym się pojawiła. Nietypowy układ choreograficzny próbują powtórzyć internauci i gwiazdy z całego świata. Zobaczcie, jak poradziła sobie światowej klasy pływaczka!

Viralowy taniec z pierwszego sezonu w „Wednesday” został opracowany przez aktorkę Jennę Ortegę, która grała tytułową postać, i szybko przejął TikTok i większość innych platform mediów społecznościowych. Naśladowali go już wszyscy od Dody, Camilli Cabello, przez Lady Gagę, po Kim Kardashian i jej córkę North.Teraz swoją wersję układu postanowiła zaprezentować czterokrotna mistrzyni świata w pływaniu synchronicznym, Kristina Makushenko. Nagranie zajęło jej aż 4 godziny! Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Trochę mi to zajęło. Pytaliście o odtworzenie tańca Jenny Ortegi z czwartego odcinka Wednesday, no więc jest! Nagranie tego zajęło mi cztery godziny. Miałam ogromne problemy z poruszaniem się w wodzie, bo sukienka się w niej unosiła, a dodatkowo mój basen jest nieczynny do stycznia, więc musiałam przystosować inny obiekt.

– napisała pływaczka pod filmikiem.

„Wednesday” stała się jednym z największych hitów Netflixa, w dużej mierze dzięki Jennie Ortega. Aktorka gra w Wednesday Addams w serii spin-off, która stała się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w serwisie streamingowym od czasu jego premiery w listopadzie.

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *