„Mam talent”: Tak zaśpiewała w przebój „I'll Never Love Again” z filmu „Narodziny Gwiazdy”, że jurorzy zaniemówili [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Mam talent”: Tak zaśpiewała w przebój „I’ll Never Love Again” z filmu „Narodziny Gwiazdy”, że jurorzy zaniemówili [WIDEO]

„Mam talent”: Tak zaśpiewała w przebój „I’ll Never Love Again” z filmu „Narodziny Gwiazdy”, że jurorzy zaniemówili [WIDEO]

Jeanick Fournier po raz kolejny zaskoczyła widownię swoim potężnym, melodyjnym głosem. Czy poradziła sobie lepiej niż Lady Gaga?

Jeanick Fournier jest piosenkarką z Quebec, która zasłynęła jako zwyciężczyni drugiej edycji kanadyjskiego „Mam talent”. Ulubienicą jurorów stała się już podczas castingu – wykonując utwór „I Surrender” z repertuaru Céline Dion, zasłużyła sobie na złoty przycisk. Nie była to jej pierwsza styczność z twórczością tej artystki. Fournier od lat pojawia się na scenach, skupiając się na właśnie piosenkach rodaczki.

Ubiegłoroczne „Mam talent” nie zakończyło przygody wokalistki z telewizją. 2 stycznia mogliśmy zobaczyć ją w nowym programie „America’s Got Talent: All Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. Oprócz Jeanick Fournier w programie możemy zobaczyć między innymi występ akrobatek z Bello Sisters oraz zasłuchać się w głosie Caly Bevier czy Jimmiego Herroda. Popisy utalentowanych artystów ocenia Howie Mandel, Heidi Klum oraz Simon Cowell.

Zwyciężczyni kanadyjskiej edycji zaskoczyła jurorów oraz widownię swoim powalającym wykonaniem utworu „I’ll Never Love Again”, który pojawił się w filmie „Narodziny gwiazdy”. Uważacie, że dorównała samej Lady Gadze?

„I’ll Never Love Again” jest singlem Lady Gagi, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej „Narodzin Gwiazdy”. Utwór, podobnie jest inne piosenki pochodzące z filmu, spotkał się z pozytywnym odbiorem i pojawił się na listach przebojów na całym świecie. W 2020 roku otrzymał również nagrodę Grammy w kategorii Najlepsza piosenka napisana na potrzeby wizualnego medium.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *