Sylwester TVP uratowany. Black Eyed Peas nową zagraniczną gwiazdą! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sylwester TVP uratowany. Black Eyed Peas nową zagraniczną gwiazdą!

Sylwester TVP uratowany. Black Eyed Peas nową zagraniczną gwiazdą!

Po rezygnacji Melanie C z „Sylwestra marzeń” TVP nie wiadomo było, kto może ją zastąpić. Dzisiaj oficjalnie potwierdzono, że będzie to amerykański zespół Black Eyed Peas.

Black Eyed Peas każdym ruchem dyktuje rytm kultury. Od 1995 roku grupa z Los Angeles zdobyła sześć nagród Grammy i sprzedała 35 milionów albumów oraz 120 milionów singli. Jest uznana za jako jeden z największych wykonawców epoki, stała się „drugim najlepiej sprzedającym się artystą/grupą wszech czasów w zakresie pobranych utworów” według Nielsena i wylądowała na liście „Hot 100 Artists of the Decade” Billboardu. Sprzedając ponad 3 miliony biletów i grając ponad 300 koncertów w 30 różnych krajach, w tym na głównych stadionach, w 2011 roku grupa uświetniła największą scenę na świecie przełomowym występem na Super Bowl XLV Halftime Show.

Już jutro zespół zawita do Polski, aby wystąpić podczas „Sylwestra marzeń” w Zakopanem Telewizji Polskiej. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że za swój koncert zgarną blisko 4,5 miliona złotych!

Przypominamy, że pierwszą zagraniczną gwiazdą, którą ogłosiło TVP była Melanie C. Piosenkarka jednak zrezygnowała z udziału w tym wydarzeniu, gdy poznała jakie wartości reprezentuje sobą Telewizja Polska.

W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat społeczności, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok.

– napisała Melanie C na Facebooku.

Na scenie „Sylwestra marzeń” wystąpią również Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Maja Hyży, Marina Łuczenko-Szczęsna, Sławomir i Kajra, Kasia Moś, Sara James, Jan Majewski, Felivers, Staszek Karpiel-Bułecka, Kapela Ciupaga czy Kuba Szmajkowski. Nie zabraknie także wykonawców z nurtu disco polo na czele z Zenkiem Martyniukiem. Poza nim ten gatunek reprezentować będą Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan i Blanka. Na scenie pojawi się też ukraińska supergwiazda – zespół Dzidzio oraz Thomas Anders.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *