Szokujące ceny biletów na koncert Genzie. W sieci huczy. Nawet nie są muzykami
Strona Główna > Szokujące ceny biletów na koncert Genzie. W sieci huczy. Nawet nie są muzykami

Szokujące ceny biletów na koncert Genzie. W sieci huczy. Nawet nie są muzykami

Genzie to grupa założona przez Karola „Friza” Wiśniewskiego. Następcy słynnej Ekipy Friza oprócz filmików na YouTube tworzą muzykę. Ceny biletów na koncert Genzie zszokowały fanów. Tyle trzeba zapłacić za spotkanie influencerów.

Członkowie Projektu Genzie nie są muzykami, a influencerami. Zostali skrupulatnie dobrani przez Karola „Friza” Wiśniewskiego i jego sztab współpracowników podczas programu „Twoje 5 minut”. To produkcja emitowana na platformie YouTube, której pomysłodawcą jest słynny założyciel Ekipy. Teraz przyszła pora na kolejny biznes, a mianowicie trasę koncertową grupy Genzie. Młodzi twórcy zagrali już pierwsze koncerty podczas pierwszego tournée po Polsce. Teraz pora na kolejne imprezy.

Zobacz także: Niebezpieczne zdarzenie na koncercie Lany Del Rey. Tłum przewrócił się jak domino

W sieci aż huczy od wieści na temat kolejnej trasy koncertowej Genzie. Największe emocje budzą ceny biletów, które do najniższych nie należą. Warto dodać, że słynna w sieci grupa nie ma doświadczenia ani też wykształcenia muzycznego. Mimo to, regularnie serwują widzom nowe piosenki tworzone pod okiem specjalistów. Utworom towarzyszą teledyski, które oglądają miliony osób. Następnie grają je na koncertach, które zapowiedziane są na październik 2023.

Ceny biletów na koncert Genzie zaskakują

Genzie ruszy w trasę koncertową po Polsce kolejny raz. Pierwsze „Genzie Tour” miało miejsce w maju. Grupa, w której możemy zobaczyć Wiktorię Bochnak, Hannę Puchalską, Bartka Kubickiego, Faustynę Fugińską, Patryka Barana, Bartka Laskowskiego, Jowitę Różalską, a także Oliwiera Kałużnego ogłosiła już „Genzie Tour 2”. Wszystko przez duże zainteresowanie w Łodzi, Krakowie czy Warszawie.

Zobacz także:  Wielkie rotacje w „Mam talent!”. Nowi jurorzy! Tego nikt się nie spodziewał

Niestety, internauci nie są do końca zadowoleni z licznych koncertów. Wszystko przez wysokie ceny biletów. Wejściówki są droższe niż poprzednio. Różnica to ok. 30 zł. Ile kosztują bilety na koncert youtuberów?

 • Bilet standardowy kosztuje 129 zł
 • Meet & Greet z Wiktorią ‘Kartonii’ Bochnak oraz Oliwierem to cena 269 zł
 • Meet & Greet z Hanią ‘Hi Hania’ Puchalską oraz Bartkiem ‘Świeży’ Laskowskim to cena 269 zł
 • Meet & Greet z Faustyną ‘Fausti’ Fugińską oraz Patrykiem ‘Mortalcio’ Baranem to cena 269 zł
 • Meet & Greet z Julitą & Bartkiem K. to cena 269 zł

Gdzie zagra Genzie w październiku 2023 roku?

Grupa przyjedzie do sześciu miast. Koncert Genzie tym razem zobaczą fani w:

 • Poznaniu – 7, 8 października
 • Łodzi – 14 października
 • Gdańsku – 15 października
 • Wrocławiu – 21 października
 • Krakowie – 22 października
 • Katowicach – 28 października

Zobacz także: Archiwalne zdjęcie Lady Gagi. Trudno uwierzyć, że to naprawdę ona!

Niestety, tym razem influencerzy nie zawitają do Warszawy. Fani są z tego powodu niezadowoleni i dopytują swoich idoli, skąd taka decyzja. Nie doczekali się jeszcze odpowiedzi, dlaczego koncert Genzie nie odbędzie się w stolicy.