Nowy singiel Darii Zawiałow. "Rozliczenie z przeszłością"
Strona Główna > Takiej jej nie znacie! Nowy singiel Darii Zawiałow. „Rozliczenie z przeszłością”

Takiej jej nie znacie! Nowy singiel Darii Zawiałow. „Rozliczenie z przeszłością”

Daria Zawiałow wypuściła nowy singiel! „FIFI HOLLYWOOD” został nakręcony w Los Angeles. Piosenka promująca nowy album artystki jest już dostępna! Oto najnowsze dzieło Darii Zawiałow!

Nowy singiel Darii Zawiałow do piosenki „FIFI HOLLYWOOD” już dostępny. Piosenkarka promuje nim swój czwarty album studyjny, który ukaże się na rynku muzycznym już niebawem. Jak zdradza wokalistka, jesienią będzie można posłuchać całej płyty. Póki co, gwiazda prezentuje najnowszy singiel.

Zobacz także: Daria Zawiałow długo to ukrywała. „Zaczarował mnie”

„FIFI HOLLYWOOD” od Darii Zawiałow

Wszyscy fani Darii Zawiałow z pewnością będą zachwyceni. Piosenkarka po kilku miesiącach przerwy wraca z nowością. Właśnie wypuściła pierwszy singiel zapowiadający nową płytę artystki.

Choć jej nazwa nie jest jeszcze znana, wokalistka promuje swoje muzyczne dziecko pod nazwą „Rozdział 92′”. – Klasycznie przy premierach – serce mi wali jak oszalałe – wyznała na Instagramie.

Zobacz także: Nosowska była w fatalnym stanie. „Życie mi runęło”

„FIFI HOLLYWOOD” ma być rozliczeniem Darii Zawiałow z przeszłością. – To dla mnie pewnego rodzaju rozliczenie z przeszłością – na wielu płaszczyznach. Mega się cieszę, że ukazuje się Wam właśnie jako pierwszy, bo ten numer… zdradza najmniej – autorka pisze tajemniczo w sieci.

Obraz absolutnie dopełnia nostalgię tej piosenki i całkowicie oddaje jej charakter. (…) Rozdział 92’ nie jest tytułem albumu. I tyle o rozdziałach póki co. HA! Ależ ja jestem tajemnicza. Ajajajaj – dodaje Zawiałow o nowym singlu.

Zobacz także: Wielki powrót Céline Dion! Przebije kultowe „My Heart Will Go On”?

Nowy singiel Darii Zawiałow

Co ciekawe, teledysk do nowego utworu Darii został nakręcony w Los Angeles. Za zdjęcia odpowiada Nikodem Marek. Wyprodukował go Bartosz Dziedzic. W pracy nad klipem brało udział mnóstwo osób, w tym aktorów, którym artystka podziękowała w dniu premiery.

Dziękuję najmocniej całej ekipie, która była ze mną w Los Angeles (i tym, którzy byli duchem), naszej cudownej obsadzie aktorów, oraz wszystkim, którzy maczali palce przy tym teledysku i całym projekcie

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *