Te dowody wskazują na to, że możesz być Beatą Kozidrak » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Te dowody wskazują na to, że możesz być Beatą Kozidrak

Te dowody wskazują na to, że możesz być Beatą Kozidrak

Może wiecie, a może nie wiecie, ale jest szansa, że tak naprawdę jesteście Beatą Kozidrak. Macie wątpliwości? Za chwilę je rozwiejemy.

Możecie się wzbraniać, zapierać nogami i rękami, ale prawdy nie ukryjecie – każdy z nas ma w sobie szczyptę Beaty Kozidrak.

Zastanawiacie się, co jeszcze Was czeka w życiu

W pracy słabo, życie prywatne nie istnieje, nawet pies się do Was nie odzywa. Patrzycie w niebo zrezygnowani i krzyczycie „Co mi Panie dasz?”. Brzmi jak znajoma sytuacja? Możliwe, że jesteś Beatą Kozidrak.

Nie darujecie nikomu niczego

Straciliście głowę dla swojej sympatii? Może nawet napisaliście kiedyś dla niej piosenkę? Można by było powiedzieć, że macie na ich punkcie bzika? W końcu udaje Wam się zaprosić na randkę, wszystko przygotowane, świece i kolacja, kino i piknik (kto, co woli) i już Wiecie, że nie darujecie im tej nocy.

Narzekacie na globalne ocieplenie

Susza w Polsce, temperatury rosną, żar leje się z nieba. Wszyscy wiemy dlaczego tak jest – globalne ocieplenie. W najgorętszy dzień lata aż chciałoby się powiedzieć, że „Nie ma wody na pustyni”. Nic dziwnego (ogólnie raczej nie ma wody na pustyni, ale kto wie, może przez globalne ocieplenie jeszcze bardziej wzmacnia brak wody).

Motywacyjne speeche to Wasz ukryty talent

„Jesteś sterem, białym żołnierzem” – przyznajcie się, na pewno kiedyś użyliście tego tekstu, żeby podnieść morale grupy. Zawsze można zmienić formę na „jestem sterem, białym żołnierzem”, kiedy to akurat Wy potrzebujecie dodać sobie otuchy.

Polecamy również: