To Chylińska usłyszała tuż przed koncertem. Była w szoku » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > To Chylińska usłyszała tuż przed koncertem. Była w szoku

To Chylińska usłyszała tuż przed koncertem. Była w szoku

Agnieszka Chylińska grała ostatnio w Kielcach. Na moment przed wejściem na scenę otrzymała ważną informację. Przyznała przed publicznością, że jest zszokowana. Jej wierni fani natychmiast ruszyli z gratulacjami.

Agnieszka Chylińska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Zaczynała jako wokalistka w zespole O.N.A. Następnie przewodziła formacji Chylińska, która kontynuowała brzmienie poprzedniego projektu. Karierę solową rozpoczęła w 2009 roku. Od tamtej pory nagrała cztery albumy studyjne. Każdy z nich okazał się wielkim sukcesem. Ostatnio otrzymała informację, która spowodowała u niej szok.

Zobacz także: Ogień na Undercover Festival! Legendarna scena podczas koncertu AC/DC UK

Koncerty bez chwili wytchnienia

Agnieszka Chylińska wydała ostatni album w 2022 roku. “Never Ending Sorry” okazał się równie dużym sukcesem, co poprzednie wydawnictwa. Większość z nich sprzedała się w nakładzie pozwalającym na zdobycie platynowej płyty. Wraz z sukcesem sprzedażowym idą koncerty. Piosenkarka nie ma wytchnienia i cały czas występuje przed publicznością. Jest częstą gościnią wszelakich polskich festiwali. Ostatnio zawitała w Kielcach.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji odbył się w dniach 25-27 sierpnia. Wydarzenie miało miejsce w amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Na scenie pojawiło się wiele polskich i zagranicznych gwiazd. Widzowie mogli usłyszeć m.in. Blankę, Sylwię Grzeszczak, Dawida Kwiatkowskiego czy Loreen. Wśród nich znalazła się również Agnieszka Chylińska.

Zobacz także: Satyra, która stała się przebojem. To on stworzył Franka Kimono

Chylińska w szoku

Agnieszka Chylińska zagrała dla kieleckiej publiczności w sobotę 26 sierpnia. Jednak tuż przed wejściem na scenę otrzymała ważną wiadomość. Kiedy wyszła, by zaśpiewać, przyznała przed zgromadzonymi słuchaczami, że jest w szoku. Okazało się, że jej przebój “Kiedyś do ciebie wrócę” osiągnął status poczwórnej platynowej płyty! To kolejne wielkie osiągnięcie w karierze. Piosenkarka nie ukrywała wdzięczności oraz radości.

Jestem troszeczkę w szoku. Dowiedziałam się dzisiaj. Będę szczera. Czuję wdzięczność. Pewnie, że kocham moje piosenki, kocham tę płytę, ale im jesteś dłużej na scenie, im dłużej grasz, to wydaje ci się, że te mocne sukcesy były, jak miałeś dwadzieścia parę, trzydzieści parę lat. Szczerze po raz pierwszy w życiu przeżywam takie chwile. Po raz pierwszy w życiu słyszę, że jest poczwórna platyna za singiel, więc czuję się ogromnie wdzięczna – powiedziała Chylińska ze sceny.

Chylińska otrzymała wiele gratulacji od fanów. Nie ma co się dziwić, poczwórna platynowa płyta to nie lada osiągnięcie. Postanowiła jeszcze raz okazać wdzięczność swoim wiernym słuchaczom. Przyznała, że oni również mają swój udział w tym sukcesie.

To jest też wasza ogromna zasługa. Może w końcu po stu latach będę z siebie przez moment dumna – powiedziała.

Zobacz także: Sławkowi Uniatowskiemu ktoś podpalił dom? „Polane benzyną”