Ten występ z "The Voice Kids" wzrusza do łez! Mają tylko 12 lat
Strona Główna > Ten występ wzrusza do łez! Mają tylko 12 lat

Ten występ wzrusza do łez! Mają tylko 12 lat

Niesamowity występ 12-letnich uczestników „The Voice Kids”. Leon, Alek i Julia wzruszyli publiczność wykonaniem hitu „Zabierz tę miłość”. To nagranie trzeba zobaczyć!

Trwa 6. edycja programu „The Voice Kids”. W ostatnim odcinku muzycznego show kolejni uczestnicy rozłożyli na łopatki jurorów i publiczność. Tym razem to Leon Olek, Alek Szwarnowiecki i Julia Kuś zabłysnęli w utworze „Zabierz tę miłość”. Oryginał śpiewała Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski.

Zobacz także: Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Niesamowity występ w „The Voice Kids

Nic tak nie wywołuje ciarek na plecach jak młode talenty. Przekonali się o tym widzowie ostatniego odcinka „The Voice Kids”. Kolejny raz młodzi wokaliści zachwycili publiczność i jurorów swoimi występami.

Leon, Alek i Julia wystąpili na scenie show TVP i zaśpiewali wzruszający utwór „Zabierz tę miłość”. Aż trudno uwierzyć, że każdy z członków niezwykłego trio ma tylko 12 lat! Kto przeszedł do kolejnego etapu? Niestety, zwycięzca tej bitwy mógł być tylko jeden.

Zobacz także: Łzy w oczach Cleo. To, co zrobili, wgniata w fotel

Na początku piosenki Wieniawy i Musiałowskiego można usłyszeć głos Julii. Następnie wokaliści śpiewają wspólnie, po czym kolejną zwrotkę zaczyna Alek. Na końcu popis daje Leon. To właśnie on zwyciężył i przeszedł do następnego odcinka, choć nie da się ukryć, że wszyscy 12-latkowie wypadli rewelacyjnie.

Głosy tej trójki trafiają w samo serce. Leon Olek, Alek Szwarnowiecki, Julia Kuś wzruszyli nas dzisiejszego wieczoru. To Leon zaczarował nas kolejny raz i zobaczymy go w kolejnym etapie – czytamy na Facebooku „The Voice Kids”.

Zobacz także: Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Ten występ z „The Voice Kids” powala na kolana

Internauci nie mają wątpliwości, że występ młodych artystów z muzycznego show zasługuje na owacje na stojąco. – Cała trójka zasługuje na uwagę – piszą w komentarzach.

Aleksander był najlepszym operatorem emocji i rewelacyjnie poradził sobie z tą piosenką.

Urzekł mnie przepiękny głos Julii zaśpiewała cudownie piosenkę to ona powinna zostać wybrana.

Mnie wzruszyli wszyscy, ale jak zaśpiewał Leon to wbiło mnie w fotel po pierwszym dźwięku. Dla mnie wybór idealny.

Zobacz także: Nowy teledysk Sanah. Podsiadło nie wytrzymał

„The Voice Kids” to program emitowany na antenie TVP2 od 1 stycznia 2018 roku. Mogą w nim brać udział młodzi wokaliści w wieku 8-14 lat. W pierwszych odcinkach każdego sezonu trwają „Przesłuchania w ciemno”, w których bierze udział ok. 100 uczestników. Następny etap to „Bitwy”, podczas których jurorzy wybierają po trzy osoby z każdej drużyny.

Obecnie w jury zasiadają Tomson i Baron, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski. Wcześniej w programie występowała również Edyta Górniak. Show prowadzi Tomasz Kammel i Ida Nowakowska-Herndon.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *