„The Voice”: Posłuchaj najlepszych męskich głosów w historii programu! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Voice”: Posłuchaj najlepszych męskich głosów w historii programu! [WIDEO]

„The Voice”: Posłuchaj najlepszych męskich głosów w historii programu! [WIDEO]

Jesteście fanami programu „The Voice”? Sprawdźcie, które występy wywarły na jurorach największe wrażenie!

Program „The Voice” nieustannie zaskakuje widzów, ukazując im cały przekrój muzycznych umiejętności. Jeśli myślicie, że widzieliście już wszystko – format natychmiast wyprowadzi Was z błędu. Jurorzy stawiają na kreatywność, są otwarci na muzyczne interpretacje odbiegające od oryginałów, ale nade wszystko cenią spektakularne, zapadające w pamięć głosy, które sprostają każdemu wyzwaniu.

Chcecie dowiedzieć się, którzy z występujących w programie mężczyzn zrobili największe wrażenie na widowni oraz twórcach programu? Kanał Best of The Voice przygotował dla Was zestawienie inspirujących pokazów z całego świata, którymi uczestnicy zasłużyli na szacunek jury oraz dalszy udział w programie. Zobaczcie, co sprawiło, że podczas przesłuchań odwróciły się wszystkie fotele!

„The Voice” jest międzynarodowym formatem talent show, który zadebiutował w 2010 roku w Holandii. Program ma na celu wyłonienie najbardziej spektakularnego talentu wokalnego. Wyróżnia się tym, że dzięki przesłuchaniom w ciemno, uczestnicy oceniani są przez wzgląd tylko na swoje umiejętności. Format realizowany jest w wielu krajach na całym świecie, w tym również w Polsce, gdzie ostatnio miał miejsce finał 13. edycji.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *