„The Voice”: Posłuchaj najoryginalniejszych występów w historii programu! [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Voice”: Posłuchaj najoryginalniejszych występów w historii programu! [WIDEO]

„The Voice”: Posłuchaj najoryginalniejszych występów w historii programu! [WIDEO]

Ci artyści wywołali szok na twarzach zarówno jurorów, jak i całej widowni. Posłuchaj, jak brzmią ich niecodzienne interpretacje światowych hitów.

Format „The Voice” stawia na oryginalność i docenia wszelkie przejawy muzycznej kreatywności. Najlepiej wiedzą o tym uczestnicy, którzy w programie postanowili zaprezentować swoje, znacznie odbiegające od oryginałów wersje popularnych utworów. Zmiana rytmu, melodii, czy nawet gatunku muzycznego – nie ma wyzwania, z którym by sobie nie poradzili. Dzięki odwadze i pomysłowości nie dali o sobie zapomnieć i na zawsze zapisali się w historii programu.

„Money for nothing”, „Stain’ Alive”, „Everybody’s free” – to tylko niektóre z utworów, których oryginalne interpretacje możecie usłyszeć, oglądając kompilację występów artystów z całego świata. Sprawdźcie, jak brzmią zaprezentowane przez nich covery!

„The Voice” to wywodzący się z Holandii format programu talent show, który obecnie możemy oglądać niemal na całym świecie. Spośród innych tego typu projektów wyróżnia się tym, że dzięki przesłuchaniom w ciemno jego uczestnicy są oceniani tylko przez wzgląd na swoje umiejętności wokalne. Pierwszy odcinek produkcji wyemitowany został w 2010 roku. Do muzycznej rodziny szybko dołączyła również Polska, w której niedawno miał miejsce finał 13. edycji.

Polecamy również: