TikToker zarzuca Blance plagiat! "Solo" to kopia znanego hitu? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?

TikToker zarzuca Blance plagiat! „Solo” to kopia znanego hitu?

„Solo” Blanki plagiatem utworu Clean Bandit i Demi Lovato? Tak twierdzi TikToker, któremu wtórują niektórzy internauci. Jego nagranie ma już ponad 3 mln wyświetleń.

TikToker Theclarky w jednym z ostatnich filmików zarzuca plagiat tegorocznej polskiej reprezentantce na Eurowizji. „Solo” Blanki wywołało u niego skojarzenia z innym utworem o tym samym tytule, wykonywanym przez Clean Bandit i Demi Lovato.

Część internautów popiera zdanie TikTokera, jednak wśród komentarzy można znaleźć wiele głosów wsparcia dla polskiej piosenkarki – między innymi od rodaków.

„Słowo >solo< w tekście nie czyni piosenki podobnej do piosenki >solo< Demi Lovato” – pisze jedna z internautek. „Oprócz tytułu, to nic tych piosenek nie łączy” – wtóruje jej inna. „Tu nie ma nawet sekundy podobieństwa” – twierdzi kolejna osoba.

Internauci zarzucają plagiat także zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji. Według niektórych utwór „Tattoo”, wykonywany przez Loreen ze Szwecji, jest łudząco podobny do piosenki Miki Newton „V plenu”. Inni dopatrują się podobieństwa do przeboju ABBY „The Winner Takes It All” oraz do utworu Pont Aeri „Flying Free”.

Może cię zainteresować:

Trafiła do szpitala przez słynne show. Ujawnia bolesne kulisy

Piosenka Sanah zdjęta z anteny. Szef rozgłośni zniesmaczony

Eurowizja 2023. Sierocki zaliczył wpadkę na wizji. Naprawdę to powiedział!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *