Tomasz Kot jako Pan Kleks. To musi się udać! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tomasz Kot jako Pan Kleks. To musi się udać! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu

Tomasz Kot jako Pan Kleks. To musi się udać! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu

Film ”Akademia Pana Kleksa” z 1983 roku, który pokochali widzowie, doczeka się nowej wersji. Reżyserem jest Maciej Kawulski. Padł właśnie ostatni klaps na planie produkcji.

Tym razem w rolę ekscentrycznego czarodzieja, Pana Kleksa wcieli się Tomasz Kot! W produkcji zobaczymy również Piotra Fronczewskiego, jednak nie wiadomo jeszcze w jakiej roli. Zabraknie Adasia Niezgódki. Główną rolę dziecięcą będzie odtwarzać dziewczynka, Antonina Litwiniak jako Ada Niezgódka.

Tomasz Kot podzielił się ostatnio zdjęciem z planu i poinformował, ze zakończyły się już prace na planie nowej odsłony „Akademii Pana Kleksa”.

Wczoraj w nocy zakończyłem okres zdjęciowy gigantycznej przygody, do której zaprosił mnie Maciej Kawulski. Było magicznie i cudownie! Były guziki i motyle!

Maciej Kawulski jest twórcą filmów takich jak, ”Underdog”, ”Jak zostałem gangsterem” i ”Jak pokochałam gangstera”. Tym razem na warsztat wziął znaną wszystkim historię Adama Niezgódki opisaną w książce Jana Brzechwy. Niedawno odbyły się otwarte castingi dla dzieci chcących zagrać w nowej wersji filmu ”Akademia Pana Kleksa”, na które zaprosił sam reżyser. Za produkcję filmu odpowiada Open Mind Production.

Film trafi do kin w 2023 roku.

Polecamy również: