"Trójkąty i kwadraty" w nowej wersji. Podsiadło zaskakuje
Strona Główna > „Trójkąty i kwadraty” kończą 10 lat. Podsiadło zaskoczył nową wersją!

„Trójkąty i kwadraty” kończą 10 lat. Podsiadło zaskoczył nową wersją!

Dawid Podsiadło z nową wersją piosenki „Trójkąty i kwadraty”. Mija 10 lat od wydania wielkiego hitu! Wokalista postanowił odświeżyć swój numer. Oto, co Dawid Podsiadło zaprezentował fanom.

Dawid Podsiadło od lat występuje na polskiej scenie muzycznej. Na rynku na dobre zaistniał w 2012 roku po wygranej 2. edycji programu „X Factor”. Rok później wydał debiutancki album pod tytułem „Comfort and Happiness”. To właśnie na tej płycie znalazły się największe przeboje Dawida Podsiadło.

Zobacz także: Zaskoczenie w „The Voice Kids”. 18-latka zastąpi Kwiatkowskiego?

„Trójkąty i kwadraty” w nowej wersji

Jeden z najsłynniejszych utworów Podsiadło to „Trójkąty i kwadraty”. Piosenka długo utrzymywała się na pierwszych miejscach list przebojów. W serwisie YouTube odsłuchało jej prawie 33,5 mln osób. Wokalista z okazji dziesiątej rocznicy urodzin utworu postanowił zaskoczyć fanów nową wersją!

Zobacz także: Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi „Solo” po niemiecku

„Trójkąty i kwadraty” 6 maja skończyły 10 lat! Artysta wyznał na Instagramie, że bez tej piosenki jego życie „wyglądałoby inaczej”. – Nie wiem jak – gorzej, lepiej – ale po tych wielu, razem spędzonych, latach mocno je pokochałem i nie zamieniłbym ich na żadne inne figury geometryczne – czytamy.

Trójkąty to dla mnie osobiście też bardzo fajna lekcja. Że warto dyskutować, czasami zrobić coś, do czego nie jesteś przekonany i wyjść z własnej strefy komfortu. (…) Gdyby nie wyjście ze swoich ram, odwaga, by spróbować czegoś totalnie przerażającego.. no, nie mielibyśmy tych uroczych dzwoneczków i całej tej historii.

Zobacz także: To dla niej stworzył „Lubię wracać tam, gdzie byłem”. Tajemnica utworu Wodeckiego

Teraz pora na nieznaną wersję wielkiego hitu. Jak oznajmił Dawid Podsiadło, „odszukaliśmy kilka z kilkunastu wersji trójkątów, które powstały w tym czasie i teraz możecie ich posłuchać w streamingu”. Na fanów przeboju i samego wokalisty czeka również limitowana edycja winyla.

Przygotowaliśmy też limitowaną, rocznicową edycję winyla, gdzie pojawiło się sporo dodatkowych nagrań. Nakład limitowany, numerowany – przedmiot raczej kolekcjonerski.

Poniżej można posłuchać jednej z kilku nietypowych wersji utworu „Trójkąty i kwadraty”. Która jest najlepsza?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *