Tylko 1 proc. ludzi podoła! Masz 11 sekund, by go zauważyć » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tylko 1 proc. ludzi podoła! Masz 11 sekund, by go zauważyć

Tylko 1 proc. ludzi podoła! Masz 11 sekund, by go zauważyć

Czy ta zagadka sprawi ci trudności? Przyda się do niej dobra spostrzegawczość. Gdzieś na obrazku “ukrył się” pies. Odnalezienie go nie będzie jednak łatwe. Masz na to bowiem zaledwie 11 sekund.

W sieci można znaleźć sporo zagadek, testów, iluzji optycznych. Z pozoru jest to zwykła zabawa. Często z banalnym rozwiązaniem. Są jednak również takie, w które trzeba włożyć trochę wysiłku. Szczególnie jeśli ogranicza nas czas. Jeśli jednak podołamy temu wyzwaniu, możemy być z siebie bardzo zadowoleni. Nie każdemu się to uda.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Zagadka. Znajdź psa na obrazku

Ta zagadka może sprawić trochę problemu. Czy uda Ci się odnaleźć psa, który znajduje się gdzieś na obrazku? Masz tylko 11 sekund! Pamiętaj, by dobrze przeanalizować każdy fragment grafiki. Oczywiście, nie będzie to łatwe. Ograniczenie czasowe skutecznie utrudnia rozwiązanie. Udaje się to zaledwie 1 procentowi ludzi!

Na obrazku sporo się dzieje. Znajdują się na nim najróżniejsze symbole i esy-floresy, które wprowadzają sporo chaosu. Wszelkie barwy i wzory potrafią uniemożliwić szybkie odnalezienie psa. Trzeba wykazać się naprawdę dobrą spostrzegawczością. By ułatwić sobie zadanie, warto rozwiązywać je w cichym i spokojnym miejscu, które pozwala się dobrze skoncentrować. Czy uda ci się rozwiązać tę zagadkę? Czas, start!

Zobacz także: Co robić w deszczowe dni? Dzięki temu unikniesz nudy

Podpowiedź: pies jest w takim samym kolorze, jak element wyposażenia pokoju.

Gdzie znajduje się pies? Odpowiedź

Czy udało ci się odnaleźć “ukrywającego się” psa? Jeśli tak, to brawo! Jesteś w zaledwie 1 procencie osób, którym udało rozwiązać się tę zagadkę. Pies znajduje się na dole po lewej stronie. Leży na dywanie, który jest w takim samym kolorze, jak jego sierść. Poniżej prezentujemy, w którym miejscu dokładnie się znajduje.

Zobacz także: Często się obwiniasz? To, co widzisz na obrazku, wiele o tobie mówi!

Tego typu zagadki są czasem wykorzystywane przez specjalistów. Mogą zbadać nasze zdrowie psychiczne czy cechy osobowości. Warto jednak pamiętać, że w głównej mierze jest to zabawa. Wynik nie opisuje tego, kim jesteśmy. Natomiast spostrzegawczość dobrze jest ćwiczyć. Chociażby wykorzystując do tego omawiany obrazek.

Zobacz także: Tego Polakom zazdroszczą Amerykanie. Nie mieliśmy pojęcia!

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!