Uczestnik "The Voice Kids" szokuje stylem. Mówi o wstydzie
Strona Główna > Uczestnik „The Voice Kids” szokuje stylem. Mówi o wstydzie

Uczestnik „The Voice Kids” szokuje stylem. Mówi o wstydzie

Marcin Maciejczak wygrał 3. edycję „The Voice Kids”. W 2020 roku oczarował jurorów i widzów swoim talentem. Maciejczak nie zrezygnował z kariery i dziś zaskakuje nie tylko głosem, ale też stylem. Skąd 17-latek czerpie inspiracje?

Marcin Maciejczak to zwycięzca 3. edycji „The Voice Kids”. Na podium stanął w wieku 14 lat. Dziś jest bogatszy o nowe doświadczenia i odważnie stawia kroki w show-biznesie. 17-latek nie boi się wyrażać siebie nie tylko poprzez muzykę. Często robi to również strojem.

Zobacz także: 12-latek zaśpiewał Wodeckiego i doprowadził Chylińską do łez

Marcin Maciejczak o odważnych stylizacjach

Nastolatek, który wypuścił takie single jak „Tylko świt” czy „Christiane” zaskakuje nie tylko mocnym głosem. Uwagę zwracają przede wszystkim jego odważne stylizacje. Często występuje w cekinowych strojach, nietypowo skrojonych marynarkach czy siatkowych body.

Skąd uczestnik „The Voice Kids” czerpie inspiracje na image sceniczny? W jednym z wywiadów zdradził, że bardzo lubi bawić się modą. Oprócz własnych pomysłów, stawia na pomoc stylisty. Pomaga mu Maciek Dobroś.

Zobacz także: Zmiany w „The Voice Kids”. 18-latka zastąpi Kwiatkowskiego?!

Wspieram się również stylistą, ale też bywają takie momenty kiedy jestem zdany na siebie i wtedy moja głowa bardzo pracuje – wyznał Marcin w rozmowie z „Pudelkiem”.

Uczestnik „The Voice Kids” chodzi do lumpeksów

Nastolatek zdradził, że często odwiedza lumpeksy. Podkreślił, że zupełnie się tego nie wstydzi. Niejednokrotnie udało mu się znaleźć na półkach prawdziwe perełki.

Zobacz także: Quiz: Dopasuj tytuł do wykonawcy. 10 polskich hitów z Eurowizji

Chodzę do lumpeksów, nie wstydzę się tego. Wymyślam ciuch, na przykład na koncert, na jakieś wyjście. Często przerabiam marynarki, więc jeżeli nie mam stylisty to najczęściej radzę sobie sam i świetnie mi to wychodzi moim zdaniem. Lubię to bardzo robić.

Marcin podkreśla, że jest artystyczną duszą, dlatego nietuzinkowe ubrania to coś, co go wyróżnia. – Jeżeli dostaję informację, że „musisz sobie poradzić”, muszę zrobić jakiś research, muszę pójść do lumpeksu, wymyśleć coś. Ja też jestem bardzo artystyczną duszą, więc ja lubię sobie rozrysować to wszystko – zdradził.

Moim zdaniem nie powinniśmy się wstydzić, że chodzimy do lumpeksów, bo można tam znaleźć perełki! – dodaje 17-latek.

Zobacz także: Niebywały występ 11-latki. Jej zachwycający głos powalił jurorów

Co sądzicie o stylu Marcina Maciejczaka?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *