Victoria Beckham nagrała Davida z ukrycia, jak śpiewa hit "All I Want For Christmas Is You" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Victoria Beckham nagrała Davida z ukrycia, jak śpiewa hit „All I Want For Christmas Is You” [WIDEO]

Victoria Beckham nagrała Davida z ukrycia, jak śpiewa hit „All I Want For Christmas Is You” [WIDEO]

Trzeba przyznać, że wyszło mu to całkiem nieźle. Nie ma to jak pośpiewać sobie do porannej kawy. Jego talent doceniła sama Mariah!

Victoria Beckham zaczaiła się w domowej kuchni i nagrała filmik, na którym David popija herbatę, śpiewając przebój Mariah Carey „All I Want For Christmas Is You”. Siedząc po drugiej stronie kuchennego stołu od niego, wideo Victorii pokazuje, jak Beckham nuci do piosenki, ale po tym, jak decyduje się nie iść na jedną z wysokich nut, Victoria odchrząkuje i David w końcu zauważa, że jest filmowany.

Doceniamy, bo to niełatwy utwór. Zobaczcie, jak David sobie z nim poradził!

@victoriabeckham

David giving us his best @mariahcarey 🎶🎄Who sang it best? 😂 xx VB

♬ original sound – Victoria Beckham

Jego popisy wokalne nie przeszły bez echa. Sama Mariah Carey była pod wielkim wrażeniem talentu Davida. Diwa napisała:

Moja nowa ulubiona wersja. Kocham was!!!

Mariah Carey i jej śiateczny przebój „All I Want For Christmas Is You”

Nagrana w sierpniu 1994 roku piosenka „All I Want For Christmas Is You” była pierwszym singlem zwiastującym album „Merry Christmas”, na którym oprócz świątecznych standardów znalazły się również nowe kompozycje, które zostały napisane przez artystkę we współpracy z Walterem Afanasieffem.

„All I Want For Christmas Is You” to największy międzynarodowy sukces Mariah Carey. Pojawił się na listach najpopularniejszych utworów m.in. w Australii, Kanadzie, Francji i Niemczech. W 2020 roku zdobył szczyt listy w Wielkiej Brytanii, po 69-ciu tygodniach obecności w zestawieniu.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *