"Wednesday": Łyżwiarka figurowa wykonała zjawiskowy taniec do choreografii z serialu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Wednesday”: Łyżwiarka figurowa wykonała zjawiskowy taniec do choreografii z serialu [WIDEO]

„Wednesday”: Łyżwiarka figurowa wykonała zjawiskowy taniec do choreografii z serialu [WIDEO]

Przez ostatnie tygodnie w internecie wielkim hitem był taniec Wednesday z balu, na którym się pojawiła. Nietypowy układ choreograficzny próbują powtórzyć internauci z całego świata. Zobaczcie, jak poradziła sobie łyżwiarka figurowa!

Viralowy taniec z pierwszego sezonu w „Wednesday” został opracowany przez aktorkę Jennę Ortegę, która grała tytułową postać, i szybko przejął TikTok i większość innych platform mediów społecznościowych. Naśladowali go już wszyscy od Dody, Camilli Cabello, przez Lady Gagę, po Kim Kardashian i jej córkę North.Teraz łyżwiarka figurowa Kamila Valieva postanowiła zaprezentować go na lodowisku! Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

Jeśli nie widzieliście oryginalnego tańca gwiazdy „Wednesday”, Ortegi, możecie zobaczyć go w tym klipie z serwisu Netflix:

„Wednesday” stała się jednym z największych hitów Netflixa, w dużej mierze dzięki Jennie Ortega. Aktorka gra w Wednesday Addams w serii spin-off, która stała się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w serwisie streamingowym od czasu jego premiery w listopadzie.

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *