Doda łączy siły z Grzegorzem Hyżym, wykonując zimowy hit „Let it snow!” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Doda łączy siły z Grzegorzem Hyżym, wykonując zimowy hit „Let it snow!” [WIDEO]

Doda łączy siły z Grzegorzem Hyżym, wykonując zimowy hit „Let it snow!” [WIDEO]

30-lecie Telewizji Polsat było wielkim, pamiętnym wydarzeniem, które swoimi występami uhonorowali utalentowani polscy artyści. Zobaczcie, jak na scenie zaprezentowała się Doda oraz Grzegorz Hyży!

Wczorajsza Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Telewizji Polsat przyciągnęła uwagę tysięcy Polaków skupionych przed telewizorami. Mające miejsce w warszawskim Teatrze Wielkim Operze Narodowej wydarzenie, zostało wzbogacone występami największych polskich gwiazd. Na scenie mogliśmy ujrzeć Piotra Rubika, Ralpha Kamińskiego, Anię Dąbrowską czy Golec uOrkiestrę. Artyści zaprezentowali swoje wykonania utworów znanych z list przebojów, nie zapominając przy tym o uhonorowaniu zmarłego już Krzysztofa Krawczyka, Czesława Niemena oraz Zbigniewa Wodeckiego. Gościom – zarówno tym, którzy mieli szansę wziąć udział w wydarzeniu osobiście, jak i wirtualnym, czas umilił Kabaret Moralnego Niepokoju, wykonując popularny skecz „Spacer z psem”.

Jedną z występujących na Gali artystek była Doda, która w duecie z Grzegorzem Hyżym wykonała przebój „Let it snow!”. Wokaliści wspaniale zaprezentowali się na scenie, wprowadzając do wydarzenia zimowy, świąteczny klimat.

Historia utworu „Let is snow!” sięga roku 1945 – piosenka została stworzona przez Sammy’ego Cahna oraz Jule’a Styne’a jako reakcja na falę upałów nawiedzających Kalifornię. Mimo że przebój nie ma nic wspólnego ze Świętami Bożego Narodzenia, a stanowi modlitwę o zmianę warunków pogodowych, każdej zimy pojawia się w stacjach radiowych na cały świecie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *