„We are the world” – posłuchaj, jak brzmi przebój wykonany na fletni w pięknej scenerii [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „We are the world” – posłuchaj, jak brzmi przebój wykonany na fletni w pięknej scenerii [WIDEO]

„We are the world” – posłuchaj, jak brzmi przebój wykonany na fletni w pięknej scenerii [WIDEO]

Raimy Salazar to młody artysta, który nadaje światowym hitom zupełnie nowe, oryginalne brzmienia. Sprawdź, jak poradził sobie z przebojem lat 80.!

Raimy Salazar to dwudziestodziewięcioletni Ekwadorczyk, który wykonując covery światowych hitów, dzieli się z internautami swoją największą pasją, muzyką. Jego kanał na YouTube obserwuje aż 500 tysięcy osób, a wyświetlenia pod filmikami dochodzą do nawet 35 milionów. Dzięki temu, że narzędziami pracy Salazara są oryginalne instrumenty dęte takie jak pochodząca z Peru quena, fletnia Pana czy siku, tworzone przez artystę dźwięki nabierają naturalnego wydźwięku, przypominając szept wiatru czy szum górskiego potoku. Z wykonaniami idealnie korespondują teledyski, nagrane wśród malowniczych widoków na Amerykę Południową.

Posłuchajcie, jak poszło Ekwadorczykowi zagranie wzruszającego numeru „We are the world”!

Utwór „We are te world” został stworzony przez grupę 45 amerykańskich wokalistów, którzy na jedną noc roku 1985 zjednoczyli się pod nazwą USA for Africa. Celem przedsięwzięcia było zebranie pieniędzy na pomoc ludziom głodującym w Afryce. Za napisane piosenki, której pomysłodawcą był Harry Belafonte, odpowiadał Michael Jackson i Lionel Richie. Utwór szybko okazał się przebojem, przynosząc 60 milionów dolarów zysku.

Polecamy również: