"Wednesday": Zobacz zabawne wpadki z serialu i słynny taniec w wykonaniu Lady Gagi [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Wednesday”: Zobacz zabawne wpadki z serialu i słynny taniec w wykonaniu Lady Gagi [WIDEO]

„Wednesday”: Zobacz zabawne wpadki z serialu i słynny taniec w wykonaniu Lady Gagi [WIDEO]

Zabawne wpadki z serialu „Wednesday” pokazują, jak trudno było Jennie Ortedze zachować powagę na planie.

„Wednesday” stała się jednym z największych hitów Netflixa, w dużej mierze dzięki Jennie Ortega. Aktorka gra w Wednesday Addams w serii spin-off, która stała się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w serwisie streamingowym od czasu jego premiery w listopadzie.

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Jenna Ortega podbiła serca widzów na całym świecie swoją tytułową rolą Wednesday Addams. Aby dać fanom wgląd w to, jak Ortega i reszta obsady i ekipy radzili sobie za kulisami, Netflix oficjalnie udostępnił zabawne wpadki z planu serialu. Sami zobaczcie!

Lady Gaga odtworzyła taniec viralowy taniec Wednesday

Przez ostatnie kilka dni w internecie wielkim hitem był taniec Wednesday z balu, na którym się pojawiła. Nietypowy układ choreograficzny próbują powtórzyć internauci z całego świata. Mowa o tej słynnej już scenie.

Swoich sił postanowiła spróbować również sama Lady Gaga! Zobaczcie, jak sobie poradziła.

Polecamy również: