Widzowie "The Voice Senior" rozgoryczeni. Chcą zmiany trenerów » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Widzowie „The Voice Senior” rozgoryczeni. Chcą zmiany trenerów

Widzowie „The Voice Senior” rozgoryczeni. Chcą zmiany trenerów

Nowa, 5. edycja show „The Voice Senior” od początku wzbudza wiele emocji. Jak się okazuje, nie tylko za sprawą wykonywanych utworów. Fani talent show nie są zadowoleni z poczynań trenerów.

6 stycznia 2024 mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek niezmiernie popularnego wśród widzów talent show „The Voice Senior”. Obecnie na antenie Telewizji Polskiej możemy śledzić zmagania uczestników już po raz piąty. Format po raz pierwszy na antenie TVP2 mogliśmy oglądać w 2019 roku. Program przypadł do gustu widzom, którzy niezmiernie emocjonują się każdym kolejnym odcinkiem programu.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Wielkie gwiazdy w składzie trenerskim

Nowa edycja programu przyniosła kilka kluczowych zmian. W fotelu trenera w 5. edycji „The Voice Senior” nie zasiada już Piotr Cugowski, który z programem związany był przez dwie ostatnie edycje. Jego miejsce zajęła znakomita polska wokalistka – Halina Frąckowiak. Tym samym w talent show znalazły się dwie największe gwiazdy polskiej sceny. W fotelu trenerskim od 3. edycji talent show zasiada bowiem Maryla Rodowicz.

Zobacz także: Doda kończy karierę. To zamierza robić na muzycznej emeryturze

Kontrowersyjne decyzje

Obecnie w programie odbywają się etapy „przesłuchań w ciemno”. To właśnie w tych odcinkach trenerzy wybierają do swoich drużyn uczestników, którzy będą mieć szansę powalczyć o wygraną. Podczas „przesłuchań w ciemno” trenerzy są odwróceni tyłem do sceny. W momencie, kiedy wykonanie zrobi na nich wrażenie, przyciskają czerwony przycisk, który odwraca ich fotel. Wówczas uczestnik ma szansę trafić do drużyny trenera.

Zobacz także: Historia zatoczyła koło. Ville Valo reaktywował sylwestrową tradycję [RELACJA]

Pierwszy etap występów budzi ogromne emocje. I nie chodzi jedynie o wspaniałe wykonania kultowych i mniej znanych utworów. Do tej pory fani programu niezbyt przychylnie wypowiadali się o Tomaszu Szczepaniku, który ich zdaniem nie pasuje do roli trenera. To jednak nie koniec ich niezadowolenia. W odcinku, który wyemitowano 13 stycznia wziął udział Andrzej Pisarzewski, który grając na gitarze, wykonał utwór zespołu Free „All Right Now”. Swoje wystąpienie zadedykował zmarłemu przyjacielowi Adamowi Anusiewiczowi, który wziął udział w 4. edycji show. Widzowie byli zachwyceni występem pana Andrzeja, jednak na użycie czerwonego przycisku zdecydowała się jedynie Halina Frąckowiak. Decyzja pozostałych trenerów nie przeszła bez echa. Fani „The Voice Senior” nie kryją swojego rozczarowania, czemu dali wyraz w komentarzach na facebookowym profilu talent show.

Jestem zawiedziona jurorami. Brak słów na ich miny zachowania podczas występów. Przecież wiadomo, że to są seniorzy a nie piosenkarze. Zostawiłabym tylko p. Halinke reszta do wymiany. Brakuje p. Andrzeja Piaska. Także p. Cugowski był ok. – czytamy pod zdjęciem pana Andrzeja.

Z całym szacunkiem dla jurorów, ale osobiście uważam, że te tzw. rockowe dusze bardziej rozumiał by Marek Piekarczyk więc może warto pomyśleć o jeszcze jednym fotelu – wyraża swoją opinię kolejny widz.

Zobacz także: Sebastian Riedel nowym wokalistą Dżemu. Fani nie kryją radości

Wielu fanów mówi wprost, iż chcieliby, aby skład jury został zmieniony. Domagają się nawet, aby do programu powrócił Piotr Cugowski, który ich zdaniem miał wiele empatii dla uczestników. Głosy rozczarowania pojawiają się również pod postami na Instagramie:

Przychodzą wspaniali ludzie, z pasją, dobrym wokalem a jurorzy głusi jakby im słoń na ucho nadepnął.za to biorą 86 letnią panią, która śpiewa jak w chórze kościelnym. Tam trzeba przewietrzyć to jury. No niestety w tym wieku słuch już nie ten. Panie Cugowski wracaj – możemy przeczytać pod ostatnim postem.

Oglądasz 'The Voice Senior'?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl! 

Autor:

Zobacz więcej >