Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje
Strona Główna > Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje

Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje

Spędź z nami te wyjątkowe świąteczne dni! Oto złotoprzebojowy rozkład jazdy na Wielkanoc…

Wielka Sobota

Wielką Sobotę zapraszamy na świąteczne wydanie audycji „Najlepszy weekend”. Gościem Odety Moro będzie Paulina Krupińska, która opowie o tym, jak spędzi święta i o swojej znajomości z Anią i Robertem Lewandowskim. W programie pojawi się również Ula Pedantula, która podpowie, jak odnaleźć się w kuchni w tym intensywnym, świątecznym czasie. Odeta Moro porozmawia też z dr Ewa Kampisty-Jeznac, autorką książki „Chorzy ze stresu”, o tym, jak poradzić sobie ze świątecznymi stresami i tym, że to dobry czas by się sensownie odstresować.

Niedziela Wielkanocna

09:00-13:00 – WielkaMoc kobiet

Kasia Wilk przyjrzy się najbardziej wpływowym i inspirującym kobietom. W rankingu nie zabraknie takich nazwisk jak Magda Gessler, Iga Świątek czy Ania Lewandowska.

13:00-18:00 – WielkaMOC obliczeniowa

W programie Tomek Florkiewicz opowie o sztucznej inteligencji, o jej fenomenie i możliwościach, sposobie działania, zastosowaniu. Liczymy na Waszą aktywność i Wasze opinie lub wątpliwości na ten temat.

18:00-22:00 – WielkaMOC muzyki 

Zapraszamy na wyjątkowy program, w którym Tomek Brhel opowie nocach, które na zawsze zapisały się w historii muzyki.

Poniedziałek Wielkanocny

07:00-11:00 – Wszystko płynie

W lany poniedziałek Kamil Baleja opowie typowych i nietypowych sportach wodnych. O niektórych z nich na pewno nawet nie słyszeliście!

11:00-15:00 – Zagraj to jeszcze raz 

Piotr Jaworski opowie o artystycznych, sportowych i shownbiznesowych powrotach „zza światów”. Te gwiazdy były skazane na emeryturę lub porażkę, a „zmartwychwstali” i u dało im się jeszcze zrobić coś wielkiego.

15:00-19:00 – Dobre, wielkanocne popołudnie

Jerzy Telesiński zaprasza na wielkanocne wydanie programu „Dobre popołudnie”. Podsumuje w nim mijające święta, sprawdzi, jak ten wyjątkowy czas spędziły gwiazdy i Wy – nasi słuchacze.

19:00-23:00 – Cała Muzyka 

Na zakończenie świątecznego długiego weekendu zapraszamy Was do posłuchania programu „Cała muzyka”, który poprowadzi Kacper Sosnowski.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *